FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
05-05-21 14:34  Odp: [R] PzKpfw V Panther Ausf. G Man - wyd. Angraf
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3

Nie sądzisz, że boczne płyty pancerne, chodzi mi o te wystające z przodu elementy z otworem na szekle powinny być grubsze ?. W opracowaniu z tego co pamiętam powinny być złożone z dwóch płyt o gr. 1 mm. Osobiście polecałbym Ci także osadzenie wachaczy w kadłubie na jakimś trzpieniu. To wzmocni zawieszenie. Pomysł ze zmianą kolorystyki kół bardzo mi się podoba, jestem ciekaw efektu końcowego.

--
pozdr, Radek

Odpowiedz na tę wiadomość 

05-05-21 16:37  Odp: [R] PzKpfw V Panther Ausf. G Man - wyd. Angraf
Viz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3

Radku, sądzę, że powinny być grubsze, a są jakie są tylko ze względu na moje gapiostwo, sklejając szkielet wyciągnąłem z laserów potrzebne części i skleiłem kadłub z poszyciem. Dopiero po jakimś czasie zauważyłem wśród laserów drugi komplet dolnych burt bocznych(i to jeszcze ten na grubszej tekturze), teraz ich grubość mogę co najwyżej skorygować podklejając wystające elementy od "wewnątrz". Może tak zrobię, po przymierzeniu błotników zobaczę jak to się będzie rzucać w oczy.

05-05-21 22:53  Odp: [R] PzKpfw V Panther Ausf. G Man - wyd. Angraf
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3

Viz, ja zrobiłem dokładnie ten sam błąd przy swojej Panterze, starałem się to trochę zamaskować oklejając krawędź płyty delikatnie szerszą oklejką z zapasu koloru.

--
pozdr, Radek

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2