FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
24-01-04 17:01  ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Witam!!!
W zasadzie mialem wziasc sie za halnego ale uznalem ze w ramach odpoczynku po dziku niechce sklejac nastepnego okretu...i postanowilem wziasc sie za ten maly modelik jakim jest orlik....

do tej pory nienatknalem sie na jakies powazniejsze problemy w sklejalnosci tego modelu jest jak to sie mowi łatwy "lekki" i przyjemny... heh...

a oto kilka fotek z hangaru :

 
24-01-04 17:27  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Szkoda że te fotki za dużo nie pokazują. :(

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 
24-01-04 18:46  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
RAV 

 

Czy wznios płata jest prawidłowy?

 
24-01-04 19:11  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A z czego dobrana jest oslona kabiny(czytaj Wiatrochron),bo kiepsko widac.

Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
25-01-04 12:49  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
egzemplasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

hmmm wznios faktycznie jest troche maly.......niezauwazylem :| a owiewka jest zrobiona z folii zalamuje sie troche ale ze tak powiem nie mialem nic pod reka lepszego....

pozdrawiam....

 
26-01-04 04:41  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Czy Waszym zdaniem warto ten model poprawić, przerysować na komputerze i wznowić?

JOL

 
26-01-04 07:52  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
Lop 

 

Wznowić! Czemu nie? Dorobić w nim kilka elementów i przerysowac na kompie - spoko. Ale wydaje mi sie ze zainteresowanie nie bedzie wielkie.

*----o(O)o----*

 
26-01-04 12:09  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
Adi 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Na prośbe Egzemplasza wstawiam fotki lepszej jakości.

 
26-01-04 16:35  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Ja też go kiedyś zrobiłem, tylko że go pomalowałem, zrobiłem wnęki podwozia itd. Jakoś przykleiłem owiewkę Gomixu, choć coś tam kombinowałem. Z efektu jestem zadowolony, przy sklejaniu nie miałem zadnych poważniejszych problemów.
Nie wiem, czy się sprzeda, choć granatowy z MM bardziej mi się podoba niż srebrny (wydanych zdaje się przez Modelik). Poza tym ktoś mnie uświadamiał (RAV?), że całkiem inny niż normalnie kształt przodu kadłuba wynika z tego, że MM zaprezentował model prototypu, nie egzemplarza seryjnego.
Pozdrawiam,
Tomek

 
26-01-04 19:54  Re: ..PZL 130 'orlik' MM3/88 [relacja]..
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Po prostu to jest Orlik z silnikiem gwiazdowym (kiedys takie były, nie wiem czy tylko prototyp czy takie latały w służbie. Teraz mamy tak naprawde Turbo Orlika, nazywany po prostu Orlik (chyba zrezygnowano z dodawania Turbo, jak się okazało, że tylko takie będą robione...)

michał

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024