FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-03-21 17:16  [G] GM C15TA z WAK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Witam , chciałbym zaprezentować model pojazdu sanitarnego który kiedyś , kiedyś obiecałem córce , że skleję , a który jak tylko go wydano bardzo chciałem sam skleić i mieć w swojej kolekcji . Jak to życie jednak jest nieprzewidywalne tak i prace nad nim nigdy się nie mogły zacząć bo zawsze coś :). No ale jest i muszę powiedzieć , że mimo , że projekt nie rzuca na kolana ilością detali czy części to jest bardzo miły i w budowie i gdy się już prezentuje sklejony . Cieszy oko . Jest kilka nie spasowań jednak projekty Mariusza Kity charakteryzują się tym , że jeśli coś nie pasuje to przymierzając i docinając można uzyskać dobre efekty . To dobrze , że czasami czegoś jest za dużo :) . Mimo prostoty modelu polecałbym go jednak modelarzom już doświadczonym lub średnio doświadczonym .
Galeria powstała dzięki Koledze Kołodziejowi . Za co bardzo mu dziękuję. Miłego oglądania .




Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
13-03-21 18:29  Odp: [G] GM C15TA z WAK
Emeritus   

Ładna, czysta "kartoniarska" robota - gratuluję

--
Pozdrawiam, Emeritus Marek Ł.

 
13-03-21 20:52  Odp: [G] GM C15TA z WAK
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Śmieszno - brzydki (oczywiście żartuję) pojazd bardzo ładnie wykonany. Gratulacje.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
14-03-21 04:42  Odp: [G] GM C15TA z WAK
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Fajny . Też mi ten model chodzi od dawna po głowie bo taki trochę orginalny wygląd. Po za tym też lubię kleić modele projektu p.Kity , bo nie są przekombinowane, oraz nie brakuje w nich części, no i nie zdarzyło się żeby części były za małe.

 
14-03-21 10:20  Odp: [G] GM C15TA z WAK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Dziękuje za miłe słowa . Tak dla tej brzydoty powstał ten pokrak :). Jest taki uroczy w tej swojej pokraczności .
ABC ja też lubię ale dlatego , że Mariusz porusza bardzo ciekawe tematy które biorę w ciemno . Przyzwyczaiłem się też do jego stylu projektowania:).
Dzięki wielkie jeszcze raz :)
Pozdrawiam .

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
14-03-21 12:58  Odp: [G] GM C15TA z WAK
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Prezentacja iście z Partyzanta, cisza, bum i jest.
Fajny model sobie skleiłeś i żałuję, że nie można przez pandemię obejrzeć go na żywca.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
14-03-21 20:04  Odp: [G] GM C15TA z WAK
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Tak brzydki, że aż piękny:-)
Dobra robota Paweł, a i zdjęcia Kołodzieja dodają modelowi uroku:-)
Odnośnie stwierdzenia - projekty Mariusza Kity charakteryzują się tym , że jeśli coś nie pasuje to przymierzając i docinając można uzyskać dobre efekty - mam kompletnie odwrotne odczucia niż Ty:-) Fakt, nie sklejałem projektów Mariusza, ale widziałem z czym borykali się inni i póki co - zniechęciło mnie to na tyle, że mimo bardzo ciekawych tematów, nie biorę ich pod uwagę. A szkoda.

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
16-03-21 20:13  Odp: [G] GM C15TA z WAK
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Ja w swoim budowę zakończyłem na ramie z elementami zawieszenia, a planowałem szybką i bezstresową budowę. Być może teraz Twój model zmotywuję mnie do powrotu do mojego modelu. Zwłaszcza, że kilka zdjęć z Twojej galerii ułatwi mi składanie podwozia.
A Twoje wykonanie modelu jest jak najbardziej poprawne, szkoda tylko, że nie przeszkliłeś reflektorów i lusterek.

--
http://messer.cba.pl

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024