FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
16-03-21 08:32  [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Witam

Mała galeria Zero, miałem nie wrzucać ale stwierdziłem, że jestem to winny koledze Messerowi dzięki, któremu to Zero nie zamieniło się w Kamikaze. Model w drodze wymiany pozyskałem od kolegi z forum Muchy. Pooglądałem myślę no nic, nie sklejałem jeszcze Hala to trzeba spróbować bo wiadomo co to za modelarz co nie dzióbnął Hala. Części trochę małe ale jak później czas pokazał to co wydawało się, że będzie trudne takie nie było i odwrotnie. Najpierw zabrałem się za płat, później kabina i zonk przy łączeniu płata z kadłubem szpara na dole na 1,5 mm, myślę k..wa co spierdzieliłem. Zaglądam na konradusa w relacje może coś będzie, lecę po tematach i jest relacja Messera, która mnie wybawia z opresji niczym Hellcat wyłaniający się z za chmury i ściągający mi Zero z ogona. Messer problem miał ten sam i faktycznie kilka cięć szkieletu i temat załatwiony. Później już bezproblemowo szło do końca. Dzięki Messer jestem Ci dłużny tubkę budzia ;)








































--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 
16-03-21 09:18  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

Gratulacje, bardzo ładny modelik.

Czy koła i kabinka kupione, czy sam wykonywałeś?

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
16-03-21 09:25  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Kabina kupna, koła robione.

--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 
16-03-21 13:31  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
PABLOS 

Na Forum:
Galerie - 27
 

Gratuluję bardzo ładnego wykonania . Jedynie antena wydaje się zbyt ,,włochata '' .
Pozdrawiam

--
PABLOS

 
16-03-21 18:38  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Model ładny.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
16-03-21 19:49  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Super się prezentuje, za pół roku z takimi postępami będziesz krążki zdobywał na konkursach!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
16-03-21 19:57  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Jestem zaskoczony, że relacja z przed 15 lat jeszcze się do czegoś przydała. Ale jest to miłe zaskoczenie.
A zielone Zero bardziej mi się podoba niż szare.

--
http://messer.cba.pl

 
16-03-21 20:15  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Bardzo ładnie wykonany model. Gratuluję.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
20-03-21 22:42  Odp: [G] Kartonowy Arsenał nr 3/2015 A6M2 ZERO
Miskowski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Piękna robota. Na antenki, naciągi polecam cieniutkie gumeczki ze skarpetek czy pończoch.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024