FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
08-12-20 08:50  [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Od dziś dostępne będą cztery nowe WAKi, czym kończymy obchodzenie 15-lat WAK, a przechodzimy do szarego 16. roku istnienia :)



HMS Vanguard (S28) autorstwa Łukasza Fuczka. Trzeci 'boomer' po Tule i Alabamie. Model w skali 1:200 z możliwością wykonania silosów rakietowych. Do modelu są dostępne "lasery". Model nie będzie w empikach. Cena - 59 zł.



Ciągnik C4P wraz z armatą 75 mm autorstwa Mariusza Grzywacza. Siódmy zeszyt z serii polskich pojazdów w skali 1:32 dla początkujących. Model będzie w empikach jeszcze przed Świętami. Cena - 15 zł.



Bf-109E-3 autorstwa Jerzego Janukowicza (plus grafika Marcina Dworzeckiego). Długo wyczekiwany przez wszystkich i dawno nie wydany model myśliwca niemieckiego z sierpnia 1940 roku - w każdym razie u nas ostatnio 'messer' był w 2015. Do modelu są "lasery" i owiewka. Model będzie w empikach w połowie stycznia. Cena -18 zł.



Caudron 714C1 autorstwa Lecha Kołodziejskiego (plus grafika Marcina Dworzeckiego). Czwarty z polskich myśliwców z Francji 1940.. Do modelu są "lasery" i owiewka. Model będzie w empikach na początku lutego. Cena -18 zł.

Więcej o modelach oczywiście na naszej stronie http://www.wak.pl

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
08-12-20 13:45  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Oj Przemek. Tym Vanguardem myślę , że zdenerwowaleś kilka osób :-) Bo jak się pisze na fejsbuku, że bedzie Vanguard, to każdy myśli ,ze bedzie to TEN Vanguard :-)

--
wydawca przez małe "w"

 
08-12-20 18:29  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Ten "Kodrą Siklą" mi się podoba, widzę go u siebie w kolekcji :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
08-12-20 21:08  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
grisza 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fantom Model - TEN Vanguard, to znaczy który? Królewski jacht o kształcie pancernika z 1946 roku? A może drednot klasy St. Vincent, w służbie od 1910 roku, który wyleciał w powietrze w 1917 roku na wodach Scapa Flow? O, na tego drugiego to czekam coraz mniej cierpliwie... Faktycznie, na wzmiankę o wydaniu HMS Vanguard serducho zatrzepotało - choć tylko na chwilę ;-)

 
09-12-20 00:33  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Tomek 

 - 2

Ja jak tą zapowiedź ujrzałem, to o tym samym pomyślałem! A może Fantom Model to zrobi?
Pozdrawiam!

 
09-12-20 09:01  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


grisza - też by mi ten Vanguard najbardziej pasował, no może bardziej protoplasta serii St. Vincent. Ale patrząc na wszelkie listy życzeń to bardziej chodzi o ten prerośnięty jach z 1946.

Tomek - oj ja się nie piszę, przynajmniej na razie. Patrząc na te wszelkie radary , które posiadał, to byłby model życia.

--
wydawca przez małe "w"

 
09-12-20 09:02  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Eeeetam, ten staroć Vanguard z MM mam już skserowany na barwionce szarej: po wycięciu odwrotna strona w sam raz. Pokład albo bejca, jakaś sztukowana tekstura albo coś tam z Castoramy. Zrobi się, no problem no i skala w sam raz: nie mam już miejsca na kolosy.

--
Sven

HMS Ark Royal

 
09-12-20 12:17  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Tomek 

 - 2

Patrząc na obecne modele, to faktycznie projekt musiałby być nieziemski.

 
09-12-20 17:18  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Greg77   

Sven a w serii z jakimi innymi okrętami masz zamiar kleić Vanguarda??

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
09-12-20 21:52  Odp: [N] WAK pod choinkę - HMS Vanguard, C4P z armatą, Bf109E3 i Caudron 714
Sven 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 6


 - 3

Najbardziej by pasował do klejonego De Ruytera II, tylko że ten w 1:250 jako tzw seria "zimnowojenna" do której można dodać De Seven Provincien w wersji rakietowej (wycinanka ze Scaldis umożliwia wykonanie jednego z bliźniaków), lotniskowca Karela Doormana (w poczekalni stoczniowej) i jakiś niszczyciel holenderski. Praktycznie cała flota holenderska jeno właśnie w 1:250. A Doorman super by pasował do Victoriousa bo też skośny pokład itd. tylko niestety ta skala. Te Holendry co prawda waterline ale dno nie problem dorobić jak to zrobiłem w Reuterze.

--
Sven

HMS Ark Royal

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024