FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 31 z 46Strony:  <=  <-  29  30  31  32  33  ->  => 
07-03-23 16:16  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Gdzie do zassania? W dudzie. pierdu, pierdu...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
07-03-23 22:21  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Oj Ceva , myślę że dla kolegi Cordelek choby coś na priw wrzuci . Więc zepnij poslady w końcu to Ciebie nie dotyczy . ;-)))


Pozdrawiam


Jańcio .




,,Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę."
,, Pierdu , pierdu a walizki skaczą po peronie !!! "

 
08-03-23 11:37  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Dobry,

52olej będę się starał wyrobić przed Przeci. Nic więcej obiecać chyba nie mogę :P

Winek, Karas dziękuję :)
To jest właśnie magia wystaw i spotkań na żywo. Tym co na żadnej jeszcze nie byli, zdecydowanie polecam :)

Cześć Jańcio ;)
Akurat temat samolociku dotyczy Cevy, ponieważ jest jego autorem ;)
Bez zgody Wojtka go nie udostępnię xD
Może gdybyś niepotrzebnie się nie przyczepił do Jego podpisu ( i kilku innych postów w przeszłości :P) Jego odpowiedź zabrzmiałaby inaczej :P
Polecam wrzucić na luz i reagować na siebie mniej alergicznie ;)

Co do grupy na konkursach, popieram w pełni. W tej skali też można sporo "wyczarować", co niejeden modelarz już potwierdził ;) Byłoby co oglądać.
Samolociki 1:200 są bardzo wdzięczne, bombowce już nie przerażają tak swoją wielkością, a jako punkt odniesienia skali obiektu są również okręty :)

ceva siemka :)
Przypadkiem udało Ci się "klepnąć" 300-tny post w relacji :P
Mogłeś jednak troszkę bardziej przyłożyć się do jego zawartości... xD

Drobna aktualka :)

Udało się umieścić wnętrze kokpitu i zamknąć kadłub.
Wnętrze mi weszło aż za luźno (to jeden z tych ciekawych przypadków, gdy pomniejszenie wręg o grubość kartonu nie do końca zdało egzamin xD)
Docelowo w projekcie delikatnie je powiększyłem.





Silniczek z osłoną, w wersji kartonowej:



Zdjęcia tylko 3, bo na hostingu niechcący przekroczyłem limit 1000 zdjeć ^^ Trzeba będzie rozejrzeć się za czymś innym...
Wstępnie myślę o dysku google, zobaczymy.

Pozdrawiam

--

 
08-03-23 12:37  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

UPS, SORRKI . Dzięki za wyprostowanie sprawy . No cóż . Płakał nie będę . W końcu ,, tyle tego towara chodzi na mieście '' . :-)))
Jesteś caly czas inwigilowany .Czekam na galerie .

Życzę pogody ducha i luzu w pośladach .;-)))


Jańcio


,,Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę."
,, Pierdu , pierdu a walizki skaczą po peronie !!! "

Post zmieniony (08-03-23 18:17)

 
13-03-23 10:46  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Dobry,
dzięki Jańcio ;)

Dziś próba wrzucenia fotek z innego miejsca.

Gotowy kadłub:





Początki powierzchni nośnych :)







Pozdrawiam

--

 
14-03-23 08:06  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Od razu widać, że z Ciebie malowany lis samolociarz, prawdziwy okrętowiec, tak ładnie nie wyprowadziłby tych obłości.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
17-03-23 00:05  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Cordel 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2
 

Dobry,
Karas nie mam nic na swoją obronę xD
Kleiło się kiedyś głównie samoloty, ostatni w normalnej skali jakieś 5 lat temu ^^ Teraz, lepiąc to maleństwo troszkę "nostalgłem" i przypomniały się stare czasy :)
Dzięki :)

Drobny apdejt. Pojawiły się jakieś pierwsze zastrzały.



Początki górnego płata:



Zespolone + reszta zastrzałów/rozpórek? czy jak to zwał. Nie znam się dobrze w dwupłaty...



Zlepione do kupy. Całość, wcześniej wyglądająca trochę jak karykatura Corsaira, w końcu zaczyna przypominać Ro.43 :P







Pozdrawiam

--

 
17-03-23 07:10  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

O! Coś dla mnie w tej relacji ( miłe zaskoczenie,).
Ale dlaczego samolot bez retuszu ( no, chyba, że chcesz go nałożyć na koniec, by „było za co złapać”... ;-)
No ale wnętrze okapotowania silnika chyba nie zostanie białe? Bo na koniec trudno je będzie zamalować...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
17-03-23 07:42  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Niby wszystko fajnie i ładnie, ale czy tam na bokach kadłuba nie powinno być przeszklenia? :D

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
17-03-23 09:37  Odp: [R] Ciężki krążownik Trento, 1:200. Wątek merytoryczno-zagadkowy z modelem w tle
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

To na pewno skala 1:200?

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 31 z 46Strony:  <=  <-  29  30  31  32  33  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024