FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 
11-07-20 22:45  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
Grigorij     

no i co ??? można wykonać schludny model testowy ? - pewnie że można .
Powinno się pokazywać tą surówkę jako podręcznikowy przykład jak należy to robić.

Pozdrawiam

 
12-07-20 01:12  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Lelum Polelum, jeśli chcesz robić model w standardzie to jesteś zdany na model Answera. Jeśli nie to można połączyć sanitarkę z MH lub panzer 1 z Orlika z flakiem od AH i malować. Można spróbować połączyć kadłub sanitarki z MH z nadbudową od flakpanzera z Answeru.
Cóż sam jestem bardzo rozczarowany brakiem modelu z MH ale ja i tak jestem za cienki na model w standardzie a jest z czego rzeźbić więc problem nie jest nie do przeskoczenia.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
04-02-21 22:28  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
Wiśniowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Koledzy nie wiem czy zauważyliście ale jest już dostępny z grubą listą dodatków. Nawet niektórzy z nas pochwalili się nim na FB :D

P.S. Nowa strona Wydawcy daje radę:)

--
Pozdrawiam! Piotr

 
05-02-21 11:22  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Gruba to musi być przede wszystkim kasa na te dodatki. Tym niemniej bardzo się cieszę, że wydawca zdecydował się na wydanie tego modelu, który z przyjemnością zamówię z niektórymi dodatkami.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
05-02-21 21:17  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
marcco.life   

Zgadzamm sie z jhradca. Wazne ze jest.Dodatki to jak nazwa wskazuje dodatki. Fajnie jest je miec ale zawsze mozna wydlubac samemu Ten Flakpanzer jest swietnie opracowany i szkoda by bylo zeby zostal w swerze niespelnionych marzen.

 
07-02-21 00:00  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 4
Galerie - 13


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 35


 - 4

Piter/Wiśniowy, jako społeczny(?) rzecznik wydawnictwa zapewne wiesz i podzielisz się wiedzą, która być może jest dostępna dla wąskiego grona fanów, a której wydawca skąpi, kiedy będą wydane w formie erraty, brakujące części do ORP Wicher, umożliwiające wykonanie modelu w stanie na rok 1939?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
07-02-21 12:19  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
Wiśniowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Wojtku w żadnej formie nie jestem rzecznikiem wydawnictwa, zwyczajnie je lubię. Co do ORP Wicher nie mam pojęcia.

--
Pozdrawiam! Piotr

 
04-03-21 11:14  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
domek52   

Witam,
kiedyś (dopiero dziś odgrzałem swoje hasło) zwrócilo moją uwagę zdjęcie surówki 5/34, 6/34 są tam odwrotnie zamocowane pudełka z nabojami. Wygięcie powinno być do przodu działka. Nie wiem jak jest w instrukcji, ale surówka, choć przepiękna, może kogoś zmylić. Liczę na relację, jak/jeśli to zostanie wydane
domek

 
04-03-21 12:42  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


 - 1

To już chyba tradycja MH, że po zapowiedzi na model trzeba czekać 2 lata :P

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
04-03-21 13:58  Odp: [N] Flakpanzer I - MODEL HOBBY
Greg77   

przecież model się już ukazał.
https://wydawnictwo.model-hobby.pl/2-cmflak-38-auf-pzkpfw-i-ausf-a-flakpanzer.html

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024