FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 
15-01-21 20:41  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Radomir - akurat to malowanie to S-F. Jeżeli już ktoś miałby wydać jedenastkę z kamuflażem dwukolorowym to chyba tutaj jest to najlepiej rozpracowane: http://www.modelpaint.pl/2017/02/16/malowanie-kamuflazu-pzl-p-11c-mirage-hobby-148/ i tu http://armahobbynews.pl/blog/2018/07/03/p-11c-tajemnica-laciatej-trojki/

--

Post zmieniony (15-01-21 20:44)

 
15-01-21 21:04  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Pozostając w klimacie " toś mnie sprowadził na ziemię " :-)) a mogło być tak pięknie.

 
15-01-21 21:10  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Mnie akurat Huraś w tym malowaniu cieszy. Pierwsze wydanie w malowaniu BOA jest słabo osiągalne. Natomiast to jest lepiej dopracowane graficznie.
W kwestii odgrzewanych tematów - ja czekam na wznowienie Starfightera, może kiedyś ;)
P.S. również życzę dużo zdrowia!

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
16-01-21 09:26  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Hanys 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


 - 1

A może p. Paweł pokusi się o opracowanie P.11g Kobuz? Silnik od Jastrzębia już ma 11-tka jest. Kilka niezbyt dużych przeróbek i mamy model jeszcze nie wydany. PoZdrawiam i życzę dużo zdrowia

--
----------------------------------------------------------------------------------
Robert Nowak "Hanys" - okręty PMW, IJN i Koninklijke Marine II wojna światowa
----------------------------------------------------------------------------------

 
16-01-21 12:06  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Hanys dobrze prawisz ! Skoro dla wydawcy ma być łatwiej i może opłacalniej niż opracowanie całkiem innego modelu to Kobuz jest chyba najłatwiejszym zadaniem. Tak swoją drogą to ciekawe czy gdyby modelarze mogliby wybrać między kolejnym huraganem czy messerem a np Henschlem hs 126 w malowaniu z września 1939 r. to zagłosowaliby na kotleta w nowej panierce. Wiem, że był henschel w Modeliku (Modelcard) ale wobec poziomu jaki prezentował to w opracowaniu Pana Pawła nie mógłby być nazwany kotletem. A jak smakowicie wyglądałaby dioramka z p11 Skalskiego i zestrzelonym przez niego henschlem ?

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
16-01-21 20:23  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Barbarossa 

 

To może najpierw jedenastkę Skalskiego. ;)
Taką dla ludu, nie nazbyt Hal-ową.

--
per aspera ad astra...

 
16-01-21 21:36  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Rekrut 

 

No i zrobił się koncert życzeń

 
16-01-21 22:30  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Bonthyc 

 

To jak robimy koncert życzeń to ja poproszę odgrzewanego T-34/85 ale z możliwością wykonania gąsienic z pojedynczych ogniw i fajną waloryzacją która ostatnio stała się standardem u pana Pawła. :) A jeśli chodzi o temat obecnego numeru to szczerze mówiąc po ostatnim messerku spodziewałem się jakiegoś szmatopłata, mój typ to był Fokker Dr.I czerwonego barona (MM 4-5/2001) z możliwością wykonania oddzielnych powierzchni sterowych. Ale obecnie wydanego Hurricane też zakupię. :)

Post zmieniony (16-01-21 23:10)

 
18-01-21 00:56  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A może czas na kolejną nowość po modelach na raty, na crowdfunding. Myślę, że projektanci/wydawnictwa o wyrobionej renomie mogliby bardziej wstrzelić się w nasze oczekiwania.

 
20-01-21 09:32  Odp: [N]KK 1-2/2020 (35) Hawker Hurricane Mk I (RFoF)
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Model do mnie dotarł i jestem mega zadowolony. Opracowanie graficznie jest piękne, a sam projekt jest dobrze znany, więc tu nie muszę nic zachwalać. Jeśli wyszedł by odświeżony graficznie model Hurricane Mk.IIB to też bym brał w ciemno :)

Polecam ten model, bardzo pozytywnie mnie zaskoczył :).

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 3Strony:  <=  <-  1  2  3 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024