FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
20-01-04 16:02  JSC - Fajne nowości
deglock   

Panowie właśnie dostałem nowy cennik modeli z JSC i w końcu wydali okręt moich marzeń Gneisenaua z 1938 roku. i wersji z 1945 zaraz lecę na pocztę zamówić
Pozdrawiam.
PS dziekuje jak najuprzejmniej GrześkowiO za skany całego Biereżnoja. jestem twoim dłużnikiem

 
20-01-04 16:41  Re: JSC - Fajne nowości
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

GrzesiuO! bandyto jeden! ;-)))

Pozdrawiam!
Michał

 
20-01-04 21:16  Re: JSC - Fajne nowości
JOL 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Deglock - poczytaj sobie temat "co jest legalne".

JOL

 
20-01-04 21:23  Re: JSC - Fajne nowości
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Ojjj deglock, ale się wtopiłeś.

 
20-01-04 21:39  Re: JSC - Fajne nowości
deglock   

Jak się nie wie o co chodzi to nie należy siać paniki .
Biereżnoj napisał pewien artykuł którego fragment dostałem. A tak na marginesie tego wątku co legalne to nie należy przesadzać bo gdyby każdy z nas postepował zgodnie z prawem to byśmy byli wszyscy dużo biedniejsi bo znacznie więcej kasy wydawalibyśmy na wszelkiego typu materiały niezbedne do pracy, szkoły itp. Jakby ktoś potrzebował jakiej części od budowanego okretu wysłałbym cały i się nie przejmował bo kto może mnie ukarać i za co, szczególnie, że prawo w tej materii jest tak dziurawe jak sito a najlepszym dowodem jest ilość punktów KSERO
pozdrawiam

 
20-01-04 23:25  Re: JSC - Fajne nowości
Tempest 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Kserowanie jest jak najbardziej LEGALNE. Od jakiegoś czasu za każdą skserowaną kartkę właściciel punktu ksero odprowadza do ZAIKSU czy też innego CośtamIKSU pewien procent jako haracz za piracenie książek i innych materiałów. Wydawcy powinni więc zapukać do drzwi tej szacownej instytucji i upomnieć się o tantiemy jeżeli oczywiście została tam z tego jakaś kasa w co osobiście wątpię. Tak samo każda płyta CD jest obłożona takim pseudopadatkiem który muszę płacić, mimo że nigdy w życiu nie skopiowałem żadnej płyty audio a CD używam do zgrywania ważnych danych.

Pozdrawiam
Tempest
-----------------------------------------------------------------------------------
I i II WŚ -okręty, samoloty a ostatnio nawet pojazdy. I piwo też.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024