FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-12-20 20:47  [R/G] Vickers MK I wyd WAK model waloryzowany.
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

Witam ! To moja pierwsza relacja na forum .Model tego czołgu będzie waloryzowany.

--

Post zmieniony (06-01-21 19:06)

 
13-12-20 21:03  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Andrzeju jesteś na tym forum dłużej niż ja i w końcu odważyłeś się coś pokazać Życzę powodzenia i będę kibicował.

 
14-12-20 08:43  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

Dzięki! Możesz mi podpowiedzieć jak dodac więcej niż jedno zdjęcie w poście.? Używam Posting.cc .z gory dzięki.

 
14-12-20 11:43  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
guns   

Zasiadam i kibicuję!

--
guns

 
14-12-20 20:33  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
JaCkyL 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 26
 

Podglądam ;)

 
23-12-20 18:08  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

witam dzisiaj pokażę kilka fotek z produkcji gąsek . dużo czasu pracy poświęciłem , w tym okrągły pojemniku niepotrzebna robota !! wydawca podwoił liczbę części więc na darmo robota .... ale cóż ? po za tym wszystko ok . Skleiłem kadłub , okleiłem bez problemów, części spasowane .Następny etap etap ,to nitowanie. Do nitowania wykorzystuje kulek z filtra wody .


.


. .



. . . . .

--

 
28-12-20 18:19  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

Dzisiaj tylko jedna fotka . Wózki są gotowe przygotowane do malowania . Bardzo dużo dłubaniny ,ale efekt cieszy :-))

--

 
30-12-20 18:24  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

Witam dzisiaj kilka fotek z prac przy zawieszeniu ,w y konałem koła napinające ,napędowe. wykonałem też całe zawieszenie kół górnych oraz montaż wózków jezdnych. Zagruntowałem całość rozpuszczonym z wodą klejem stolarskim. . . . . . . . . .

--

 
03-01-21 16:41  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

Witam ! Ciąg dalszy prac .Dzisiaj zakończyłem prace przy wierzy więc tym zakończyłem prace na tym etapie ,całość zagruntowana ,przygotowana do malowania. . . . . . . . .

--

 
06-01-21 19:05  Odp: (R) Vickers MK I wyd WAK
andrzej 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 41
 

Witam ! dzisiaj pokażę kilka zdjęć z prac końcowych przy modelu oraz galerię końcową, Model należy do trudnych w wykonaniu , ale dobrze zaprojektowany serdecznie polecam.

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024