FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 15Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
01-09-21 11:58  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
fitter 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 27


 - 7

ID: 48
Forumowicz objawił się na Forum 2002-08-30 20:11:41 ;-)

Dopiero odnalazłem ten wątek i przebrnąłem przez wszystkie strony - łza w oku się kręci.
Zaczynałem od klejenia a teraz od czasu do czasu coś wypocę dla innych ;) Masa sklejonych modeli w kolejnych przeprowadzkach pozmieniała właścicieli albo pozostała gdzieś w jednostkach (Świdwin, Dęblin) - może ktoś na nie trafi tam służąc lub pracując.
Mam nadzieję, że pomimo stanu emeryckiego (i oczu, i paluchów) jeszcze coś uda mi się zrobić - wszak dwa kartony modeli zbieranych "na emeryturę" cały czas mam (jak i pomysłów na nowe projekty ;)

--
pozdrawiam
fitter
----------------------
nie projektuję - po prostu robię sobie model...
----------------------

 
08-02-24 11:23  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Z moją cyfrą (3013) to się powinienem ustawić gdzieś tam za taboretami wpiz..u hen... ;P
Nie mniej jednak, jakoś mnie znosicie od 16 lat więc chyba już tu zostanę skoro nikt mnie nie wygania :D A nie.... czekej... Był jeden taki nadgorliwy na samym początku, któremu się jakoś dziwnie skojarzyły 2 literki w moim pierwszym nicku :D i finalnie dobrze wyszło, bo Michał, też jakoś w tamtym czasie obrażony tu przez ludzi, którzy dawno przepadli w mrokach dziejów, zawinął wrotki i założył Papermodels gdzie mnie zaprosił i jakoś z czasem rozbujaliśmy to równoległe a wg. niektórych bezsensownie: "konkurencyjne" forum ;P

--
GG 6801515

 
08-02-24 15:47  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Agand 

 

Kurde balaaaans

Jak ten czas leci - zdziadział człowiek i tyle.

Z łezką w oku zajrzałem do szufladek - stuarcik sobie leży jak leżał i aż się dziwiłem, że to już tyle czasu (dawno temu sobie obiecałem, że poprawię kolorki - i nawet mam poprawione [od któregoś tam zlotu wrocławskiego, gdzie kilka sztuk na nagrody pojszlo] - nawet potem arkusze poprawiłem - bo jednego kółka brakuje, ino z wrzucaniem jakoś tak nie idzie ;(.)
Najbardziej mnie 'rozczuliła' zajawka Konrada (bo rzeczywiście maszynkę do golenia biorę - ale niekoniecznie używam ;>.

No i czata żal... ale to akurat se ne vrati...

Swoim id się nie będę chwalił - bo i po co(wolę go nie pamiętać - tak jak i pesela ;p). Mimo, że głównie obserwuję - to czasem nawet swojego groszaka gdzieś dorzucę

Mam nadzieję że to 'czarne' forum będzie dalej trwać, nawet jak my dziadki to krainy wiecznego butaprenu już wybędziemy

--
Pozdrówka
Agand

 
08-02-24 21:19  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Matrix OST 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 5
Galerie - 5


 - 4

Skąd macie nr ID?

--
W realizacji:
Su-7 BM Mack Superliner
Ukończone:
Mig-17 PZL P-11.c Reszel Zamek Biskupi PWS-A Lublin R-XIII D AH-64A Apache Ford T

 
08-02-24 22:08  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Arek 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kliknij na nazwę użytkownika. Ostatnia liczba w pasku adresu to nr ID. Jeśli korzystasz z komputera wystarczy najechać myszką na nazwę użytkownika i na dole wyświetli ci się adres profilu z danym numerkiem.

--
Pozdrawiam,
Arek

 
09-02-24 07:46  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

IMO te IDki, jakoś nie działają, lub nie mówią całej prawdy. Ewentualnie coś gdzieś się w między czasie sypło.
moje konto jest z 2016, a ID wydaje się zazskakująco niskie, gdześ w okolicy 3100
Np kolega Spychacz, konto z 2007 a ma ciut wyższe ID od mojego.

--
Zwodowane: Shima, HMS Fiji
Stocznia: pampers HMS Suffolk, USS Somers
Wymęczone: zbiornik M6oA2


 
09-02-24 08:19  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

"objawił się na forum" to data pierwszego wpisu na głównym forum, nie data rejestracji. Stąd ten rozjazd.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
09-02-24 09:35  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Spychacz 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mój pierwszy wątek na forum jest z 18.04.2007, więc na pewno przed Karasiem, więc ID powinienem mieć niższe.

--
Relacja:
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
09-02-24 11:11  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Agand 

 

Spychacz - nie pierwszy wątek, a pierwszy wpis

--
Pozdrówka
Agand

 
09-02-24 11:56  Odp: [H] KONRADUS - tak zaczynaliśmy
Spychacz 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Pierwszy wpis musiał być jeszcze wcześniej. Tyle że nie mogę znaleźć, kiedy to było. No chyba, że moim pierwszym wpisem było założenie wątku...

--
Relacja:
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 15Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024