FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
13-11-20 18:08  [R] F-104C Starfighter 18/2013 GPM 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Dżem dobry!

Wysyp gwiezdnych wojowników na forum ;-) Za raz po wydaniu wskoczył wysoko na listę. Piękny samolot, model na kredzie, moje ulubione malowanie tego samolotu – same plusy. Skleję jeszcze na pewno model Pawła Mistewicza z Kartonowej Kolekcji, ale co U. S. Air Force na srebrnej kredzie, to moje ;-) Na razie kokpit bez fotela i HUD, żeby się te detale nie uszkodziły w dalszej walce.



Co mi się nie podoba w tym modelu, to numeracja. Trzeba sobie wszystko przemyśleć na początku, a potem uważać, żeby czegoś nie przykleić za wcześnie (lub za późno ;-) Lekki chaos jest.
U mnie wyszło, że tablicę muszę lekko wysunąć do przodu (ok. 1 [mm]), bo brakowało trochę podparcia. Osłona przyrządów (cz.17) pasuje idealnie po tej zmianie, więc na razie ok, ale zobaczymy co dalej będzie. Resztę szkieletu dokleję, jak będzie już oklejona przednia część z wnęką podwozia przedniego, bo na razie tylko by ten szkielet przeszkadzał w sklejaniu kokpitu :)

Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
13-11-20 18:23  Odp: [R] F-104C Starfighter 18/2013 GPM 1:33
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Gratuluję wyboru i życzę powodzenia w budowie:)

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
13-11-20 23:36  Odp: [R] F-104C Starfighter 18/2013 GPM 1:33
ReVan_1991 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 11
Galerie - 29


 - 11

Cześć, popełniłem ten model zaraz po wydaniu. Sympatyczny i proporcjami napewno lepszy niż ten z KK. Ja w swoim totalnie wywaliłem szkielet okrętowy, powodzenia w budowie:-)

--
GEKO member

KLEJĘ MODELE DLA POCZĄTKUJĄCYCH

 
05-09-21 15:17  Odp: [R] F-104C Starfighter 18/2013 GPM 1:33
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Cześć!
Bez wyszukiwarki bym już nie znalazł swojej relacji, bo chwila minęła ;-)
Postęp mizerny, ale wreszcie jest coś do pokazania. Kokpit i wnęka podwozia przedniego oklejone. Pasuje wszystko ok, a niedoklejone burty są zostawione tylko do montażu przedniej części owiewki, bo jeszcze nie wiem, czy zrobię otwartą, czy zamkniętą. Niestety mój butapren zaczyna przebijać przez białe fragmenty poszycia – jakiś klej polimerowy byłby lepszym wyborem :/ Nie mam pomysłu, jak z tego wybrnąć, więc pewnie zostanie tak, jak jest.



Detale wnęki podwozia głównego. Wykorzystałem wycięcia w elementach laserowych i lekko uplastyczniłem powierzchnie wręg.



Pozdrawiam!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
06-09-21 09:05  Odp: [R] F-104C Starfighter 18/2013 GPM 1:33
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

spko jest :D

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
06-10-22 13:26  Odp: [R] F-104C Starfighter 18/2013 GPM 1:33
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

a jakiś ciąg dalszy będzie?

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024