FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 22Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 
21-10-21 11:49  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Mariusz80 --> Dlatego założyłeś przed chwilą konto, żeby o tym poinformować ;)?

 
21-10-21 12:01  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Mariusz80   

Dokładnie tak, ponieważ mnie to zaskoczyło. Kupiłem Jaka, chciałem kupić Wildcata, bo uważam, że jest wspaniale wydany.

Chętnie bym poczekał z płatnością do momentu otrzymania modelu, ale polityka Wydawnictwa jest inna. Za 250zł już nie kupię, poczekam, tak jak napisałem, na Hellcata.

Nie odbieraj tego personalnie, model jest wyśmienity.

Edit:
Chyba jednak całkowicie usunięta jest ta opcja płatności. Po wybraniu innej pozycji również wyświetla się tylko przedpłata.

Post zmieniony (21-10-21 12:06)

 
21-10-21 12:08  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Mariusz80-->Jestem daleki od takiego odbioru, po prostu zżera mnie ciekawość :). Szkoda, że się nie zdecydowałeś na kupno. Zapraszam na konkursy modelarskie, tam z pewnością będzie okazja do przyjrzenia się modelowi z bliska.

 
21-10-21 12:14  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Mariusz80   

Jestem jeszcze przed wypłatą ;-)

To pewnie nie miejsce na takie rozmowy, ale tak jak napisałem w sklepie całkowicie zniknęła opcja płatności przy odbiorze, pomimo, że dalej jest w wyszczególnionych możliwościach:

Płatności
Za złożone zamówienie w naszym sklemie można zapłącić za pośrednictwem:

- zwykłego przelewu na konto

- szybkiego przelewu Payu

- szybkiej płatności kartą lub z salda rachunku PayPal

- przy odbiorze (przesyłka za pobraniem)

- przy odbiorze osobistym.

Mam i sklejam Jaka z pierwszego numeru, więc wiem czego się spodziewać. Szczegółowość jest ogromna, zwłaszcza w elementach wyposażenia kabiny pilota. Wildcat wygląda na jeszcze bardziej złożony projekt.

Post zmieniony (21-10-21 12:15)

 
21-10-21 12:26  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Mam info z Wydawnictwa. Płatności za pobraniem są wyłączone ze względu na dużą ilość zwrotów przesyłek, które nawet nie były otwierane. Zamówienia są składane przez quasi-wirtualne byty - nie mylić z botami ;). Jeżeli skontaktujesz się telefonicznie z Wydawnictwem 604 250 992 myślę, że nie będzie problemu z wysyłką za pobraniem.

 
21-10-21 19:24  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
dryf   

Wyłączenie opcji zapłaty za pobraniem to spory błąd , a widzę że sporo sklepów to zaczyna praktykować , przez to sam zrezygnowałem z niektórych zakupów a jak już to szukam u konkurencji , która taką opcję ma , a co do "bytów" to wystarczy potwierdzić zakup mailem przecież.

Post zmieniony (21-10-21 19:26)

 
21-10-21 23:38  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
piotr.karton 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
 

A w czym problem zapłacić wcześniej przed premierą modelu? I tym bardziej ,że jest taniej niż w detalu. Trochę tego nie rozumiem. Kupuję całkiem sporo książek przed premierą i nie korzystam z opcji płatne przy odbiorze. Co za różnica czy zapłacę dziś czy za tydzień przy odbiorze. Jak nie ma na koncie zawsze można użyć MC lub Visa. Towar zawsze trafia.

Post zmieniony (21-10-21 23:54)

 
22-10-21 07:30  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Tym bardziej że zawartość jest doskonale znana. Tu kota w worku się nie kupuje.

--

Post zmieniony (22-10-21 07:30)

 
22-10-21 08:02  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Marcinie już tłumaczę. Chodzi o to czy projekt skrzydła daje możliwość po sklejeniu całości swobodnego rozkładania lub składania skrzydła. Czy trzeba się zdecydować, albo model z rozłożonymi skrzydłami, albo złożonymi. Powiedzmy, że do gablotki chowam model i składam skrzydła, bo inaczej by się nie zmieścił (czyli ten przegub w skrzydle można wykonać jako działający). Wyciągam z gablotki i sobie rozkładam skrzydła, aby zobaczyć samolot gotowy do startu :). Oczywiście nie wymagam tego, ale pytam czy to się da zrobić, czy będzie to raczej wymagało dodatkowych przeróbek.

--

 
22-10-21 08:09  Odp: [Z] FM-2 Wildcat
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Mimo że samoloty to dla mnie inny świat, ale też kupiłem, hehehe pierwszy model od Answera, właśnie dlatego, że zawartość dobrze znana i zapowiada się doskonała jakość... z czego nie wszystkie answery są znane: ] Życzę sukcesów, chęci i nieograniczonych pokładów sił na walkę z kolejnymi projektami. Uważam że w miarę możliwości należy wspierać takie inicjatywy. Tu zostało włożone wiele wysiłku i co najważniejsze serca. Jestem pewien, że model jest wart każdej wydanej złotówki.

powodzenia

Post zmieniony (22-10-21 08:10)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 18 z 22Strony:  <=  <-  16  17  18  19  20  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024