FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
19-10-20 16:46  [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Nowe modele z WAK już od jutra w sprzedaży.



W 186 numerze WAK ukaże się się samolot Mustang Mk.Ia. Jest to zmodyfikowany model z 2013 roku (którego nakład praktycznie się skończył - zostało może z 10 sztuk) Marka Pacyńskiego w opracowaniu graficznym Marcina Dworzeckiego. Malowanie z 225. Dywizjonu RAF z Algierii. Cena 25 zł. Model będzie w Empikach już w tym tygodniu.



W 187 numerze WAK będzie myśliwiec MiG-29A autorstwa Jerzego Janukowicza. Tu także za opracowanie graficzne odpowiada Marcin Dworzecki. Malowanie "czechosłowackie" z 1. PLM z lat 1995-1999. Cena 35 zł.

Do modelu będą dostępne oczywiście "lasery" i owiewki. Więcej o modelach na naszej stronie http://www.wak.pl .

--

Post zmieniony (19-10-20 19:25)

 
19-10-20 16:53  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
frezzo 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Mig w jakości graficznej Iskry i cena Małego Modelarza. Wielkie dzięki.

 
19-10-20 20:22  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Można gdzieś obejrzeć arkusze tego Miga?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
19-10-20 20:35  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
MPaweł 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 1

Są na stronie w dziale nowości

 
19-10-20 22:24  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

A czy mig również trafi do empiku?

 
20-10-20 09:53  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Broda Geodety 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Matko, człowiek tak się przyzwyczaił do Mustanga w wersji D, że myślałem, że ktoś chce mnie w bambuko zrobić.
Ale modele zapowiadają się zgrabnie, zwłaszcza patrząc na cenę.

 
30-10-20 11:51  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam
Fulcrum doleciał wczoraj do mnie wraz z laserkami i kabiną.
Co mogę powiedzieć na temat samego modelu to posiada fantastyczną grafikę jest w miarę prosty w budowie, także poradzi sobie z nim każdy. Być może dzisiaj polecą pierwsze elementy poszycia kadłuba to się zobaczy co i jak:)

 
02-11-20 15:23  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Też zamówiłem ten model. W sumie to zamówiłem też inne z grafiką autorstwa Marcina Dworzeckiego, czyli Bloch MB.152C1, Spitfire HF Mk.VIII, Mustang Mk. Ia. Rozczarowany jestem tylko nieco grafiką Mustanga Mk. Ia.
Brakuje mi strasznie nitów :), a poza tym jest ekstra. Nie wiem na innych model Marcin nity odzwierciedlał, a na tym konkretnym jakoś jest ich znikoma ilość.

Tak czy inaczej jestem zadowolony z zakupu i mega szybkiej realizacja. Pozdrowienia dla Wydawnictwa WAK.

To jeszcze moja sugestia, aby nawet do prostych modeli jak np. Bloch MB.152C1 autor opracowania projektował wnęki podwozia w opcji do wykonania – nawet uproszczone są lepszą opcją niż ich brak. Takie model kupują nie tylko poczatkujący, ale i doświadczeni, dla których są świetną formą odpoczynku od modeli trudnych, skomplikowanych posiadających ogrom część. Poza tym takie model idealnie się sprawdzają do potrzymania sprawności palców. Zamiast robić sobie długi odpoczynek po trudnym modelu, zdecydowanie lepiej jest skleić sobie taki całkiem prosty modelik z piękną szatą graficzną.

--

 
02-11-20 15:33  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Może ktoś z Was zrobić zdjęcia przykładowych arkuszy, żeby mieć orientację jak to wyszło finalnie w druku.
Z góry dzięki :)

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
02-11-20 16:28  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Mejdej - a oryginalny Mustang nie miał przypadkiem zaszpachlowanych nitów?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 6Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024