FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
11-11-20 22:56  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Nie bój nic wyślą Ci. Musisz tylko do nich napisać.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
15-11-20 21:39  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Nie wiem jak u Was, ale u mnie w Mig-u prawy statecznik pionowy po uformowaniu wygląda jakby miał być przyklejony z lewej i odwrotnie.

 
16-11-20 07:23  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
walkiria 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 18
Galerie - 1
 

Hmm - też mi się podobnie wydawało, ale zwaliłem no ta złe zagięci. A może jednak nie, bo jest kolejny przejaw geniuszu autorów, którego my szaraczki nie rozumiemy? Ja wyrównałem obie dolne krawędzie i przykleiłem tak, by zewnętrzne strony lekko zaszły na boczne ścianki "centralnej płyty"



--

 
16-11-20 09:39  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

No tak.. czyli to kolejny błąd, ten już dość nieprzyjemny :(
No szkoda, naprawdę szkoda, bo byłem napalony na ten model, a tu masz. Ale nic, klei się dalej:)

Post zmieniony (16-11-20 09:45)

 
21-11-20 09:14  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam
Dostałem erratę do miga. Firma zachowała się profesjonalnie i teraz jest wszystko w porządku.
Dzięki Wak :)

 
20-12-20 12:03  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.Ia i MiG-29A
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wczoraj zakupiłem Mig-a w EMPIKu, Errata jest wpięta w środek modelu, różnic w kolorach nie zauważyłem.

--
www.kofimodels.jcom.pl - zapraszam na moją stronę internetową.
Początkujący

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024