FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 
09-11-20 17:23  Odp: [R/G] URSUS wz. 29 Sklej Model 1:25
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Można powiedzieć, że kolorystyka utrzymana w tonacji słoika ogórków w curry :) I teraz zestawić to wszystko tematycznie na półce jako sprzęt z wojny obronnej 1939, przyjdzie kto, spojrzy i stwierdzi "fajnie ale te kolory to tu takie, tu takie..." i będzie miał rację.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
09-11-20 20:33  Odp: [R/G] URSUS wz. 29 Sklej Model 1:25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Mam podobne odczucia jak Stug w odniesieniu do kamuflażu ale w pozytwnym kontekście czyli, że wygląda atrakcyjnie choć nie wiem jak te kolory mają się do rzeczywistych. Czystość i precyzja sklejenia godna pozazdroszczenia.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
10-11-20 14:21  Odp: [R/G] URSUS wz. 29 Sklej Model 1:25
radett 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Galerie - 1
 

Moje gratulacje za ukończenie modelu i bardzo czyste sklejenie. Swoją drogą ciekawy jestem jak opracowany jest Ursus z Answera. Co do kolorów to kolory wrześniowe z GPM są totalnie odjechane. Jedynie można im pogratulować konsekwencji i trzymania się jednolitego zestawu barw dla całego wrześniowego sprzętu, który jednak nie ma nic wspólnego z oryginałem ( może poza ogólną nazwą kolorów). Najbliższy kolorystycznie wzorcowi zachowanemu w Centralnym Archiwum Wojskowym jest kamuflaż na wz 34 z KK chociaż sama zieleń odrobinę za ciemna tam wyszła.

--
Prawdziwy krytyk cnoty się nie boi... :D
http://paprykarzmodelarski.szczecin.pl/
forum modelarskie II RP : http://forum.asg.koszalin.pl/viewforum.php?f=168&sid=bde8111b43a1f0b898b514234de2056e

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 8 z 8Strony:  <=  <-  4  5  6  7  8 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024