FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
22-09-20 09:20  [Technika] Drukowanie modeli A2
Norbik71 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam kolegów. Pytanie odnośnie powiększania modeli. Mam skan modelu, potrzebuję wydrukować w powiększeniu (wzrok nie ten). Można to zrealizować przez sieć? Jakie macie z tym doświadczenia? Papier 160g wystarczy? Czy lepiej na grubszym? Niektórzy twierdzą, ze 200g jest lepsze. Z góry dzięki za pomoc.

 
22-09-20 09:41  Odp: [Technika] Drukowanie modeli A2
TomTom 



Na Forum:
Relacje w toku - 1


 - 1

Cześć. Masz do poczytania: powiększanie. Ja osobiście powiększałem w Ps i odpowiednio sobie pociąłem do wydruku na A4. Drukowałem na color laser 250 i wszystko jak na razie śmiga. Kiedyś była opcja ksero A3. Zapodałeś powiększenie i leciało. trzeba by mieć tylko większy papier o stosownej gramaturze. Też mam ten sam problem, więc co robić, trzeba powiększać :)

--

Post zmieniony (22-09-20 09:44)

 
23-09-20 09:14  Odp: [Technika] Drukowanie modeli A2
Norbik71 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Chyba też tak zacznę robić, cena za 20 stron 360 PLN w drukarni u mnie w mieście.

 
04-10-22 12:59  Odp: [Technika] Drukowanie modeli A2
Przemcio62   

Drukuję na laserze kolor gramatura 200g w cenie 5,88 brutto z pliku pdf, wysyłka pocztą lub InPostem (kurier). Wydruk A4 na papierze 250 to 2,84 brutto. Do ceny wydruku musisz doliczyć 16 zł za wysyłkę.

--
Co prawda od kartonu odeszłem dawno, robię plastik ale w młodzieńczych latach popełniłem coś niecoś z Małego Modelarza: Żuraw Gdański, MiG-23, Krakus (fajnie płynął Kamionką w Siemiatyczach aż do eksplozji) a także wyrzutnię rakiet przeciwlotniczych Wołchow (po studiach jako "bażant" przez pół roku szkoliłem się z obsługi tego ruskiego cudu techniki - 1989 -90 r. jeszcze w Układzie Warszawskim - na moje pytanie czy w tym czasie można stącić jakiś zachodni samolot prowadzący major odpowiedział "Tak podchorąży pod warunkiem, że pilot jest ślepy i głuch.").

Powtórne zainteresowanie kartonem nastąpiło ze względu na możliwość druku 3D. Właśnie opracowywane są koła do Stara266 i wkrótce pojawią się w moim sklepie internetowym pajk2020.eu. Zapraszam do współpracy wszystkich projektujących w 3D.

Pozdrawiam

Przemek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024