FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 22Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 
28-03-21 21:09  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Bonthyc 

 

Świetnie to teraz wygląda. A jak wygląda errata? Kolory różnią się czy takie same jak w książeczce?

 
29-03-21 13:57  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Mechanik_Orzecho 

 

Kiedy prosiłeś o erratę? Ja napisałem w tej sprawie do Answera dwa tygodnie temu, ale do dziś cisza z Ich strony.

 
29-03-21 19:55  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Ja też dwa tygodnie temu, gdy tylko Answer napisał na profilu na FB, aby podać adres wysyłki. Ponownie napisałem do nich w zeszłym tygodniu to mi odpisali, że już wysłali i w piątek listonosz przyniósł. Zrobiłem na szybko przy sztucznym świetle zdjęcia porównawcze. Może się wydawać, że errata jest ciemniejsza ale na żywo wydaje mi się że kolory się nie różnią.



--
pozdr, Radek

 
29-03-21 20:53  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Dopiero dzisiaj "weszłem" na tę relację i baaardzo mi się podoba. A tak przy okazji - ciekawe że oryginalna niemiecka nazwa Königstiger, czyli Tygrys Bengalski, została tak bardzo zniekształcona poprzez DOSŁOWNE, czyli bezsensowne, przetłumaczenie niemieckiego nazewnictwa.

 
05-04-21 14:28  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Nakleiłem erratę na górny pancerz, dokończyłem gąsiennice i zająłem się płytą pancerną nad przedziałem kierowcy i strzelca. Trochę dopasowywania i delikatnego docinania było przy włazach, aby to się mieściło i było łatwo rozbieralne. Nie zamierzam przyklejać tej płyty, od strony wnętrza będą jeszcze mechanizmy podnoszenia włazów.







--
pozdr, Radek

 
05-04-21 15:40  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Radku - to złudzenie, czy ta płyta wystaje poza obrys dachu ? Jeśli tak, to będzie problem z obrotem i ogólnym umiejscowieniem wieży...

 
05-04-21 15:52  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Tak, minimalnie wystaje. Jeśli napotkam problem z obrotem wieży, to jestem w stanie ją docisnąć. Sugerowałem się zdjęciem, które zamieściłeś mi chyba na stronie 12 relacji. gdzie płyta też dość wyraźnie wystawała. Choć to egz. muzealny i pewnie nie dbano o jej dokładne umiejscowienie na pancerzu.

--
pozdr, Radek

 
05-04-21 16:23  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Egzemplarz muzealny i do tego po przejściach...płyta w żadnym wypadku nie leży w nim jak powinna.

Tak to powinno wyglądać prawidłowo...na równi z całym dachem, by wieża mogła się swobodnie obracać.

 
05-04-21 18:09  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

A mogłem poprosić Cię wcześniej o fotkę, a tak zrobiłem odwrotnie, włazy na równi z płytą a płyta wystaje trochę nad pancerz. Chyba i tak już wpadłem za bardzo w paranoję, żeby upodobnić ten model do oryginału.

--
pozdr, Radek

 
05-04-21 22:28  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Mam jeszcze pytanie do osób, które posiadają tą wycinankę. Szukam u siebie elementów części 178 i 179. Nie sądzę, aby mi zaginęły. Opisane są jako elementy pierścienia obrotu wieży, czy ktoś może sprawdzić, czy znajdujecie te elementy w swoim modelu ?

--
pozdr, Radek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 22Strony:  <=  <-  13  14  15  16  17  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024