FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 22Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
30-09-20 18:57  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Doszły sprzęgła boczne i właz podłogowy i płyty nadgąsiennicowe.




--
pozdr, Radek

 
01-10-20 22:26  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Bonthyc 

 

Świetna relacja, kibicuję z zaciekawieniem!
Btw.
Mam pytanie, czy w tym wydaniu Tygrysa są gąsienice do sklejenia w wersji z pojedynczych ogniw? Pytam bo wszystkie modele czołgów od Angrafa które posiadam albo które widziałem miały tylko opcję gąsienic z pasków. Co prawda były to modele bez wnętrza.

 
02-10-20 12:11  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Tak są. Pantera z Answera też miała. Ja użyję laserowo grawerowanych gąsiennic z oferty Answera, jak już dojdę do tego etapu :)

--
pozdr, Radek

 
02-10-20 13:08  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Radek, w innym wątku już Ci odpowiedziałem, ale powtórzę tutaj - to dobre miejsce:-)

Tutaj jest dużo zdjęć interesującego Cię czołgu z Saumur: http://legion-afv.narod.ru/PzKpfw-VIB_Saumur.html

Inne Tygrysy Królewskie:
Tiger VI B Munster - http://legion-afv.narod.ru/PzKpfw_VIB_Munster.html
Tiger VI B - https://www.recomonkey.com/search#q=tiger+II&c=photos

Mam nadzieję, że się przyda i pomogłem.

Powodzenia:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
02-10-20 13:46  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Super, dziękuję

--
pozdr, Radek

 
04-10-20 17:33  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Aktualizacja. Wnętrze czołgu pomału się wypełnia. Doszły amortyzatory, wewnętrzne zbiorniki paliwa i jeszcze kilka drobiazgów.





--
pozdr, Radek

 
06-10-20 19:40  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witaj Radku. Świetna robota, na tyle, że chyba napocznę swojego na dniach. Mam dylemat między nim a Nashornem tegoż wydawcy. Poza tym mam rozgrzebaną Pz II ;). Pozdrawiam i kibicuję.

 
06-10-20 20:52  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Super. Pamiętaj jak zaczniesz, aby uniknąć moich błędów. W wewnętrznych burtach wanny wytnij rowki zaznaczone na biało, w które wejdzie podłoga. Wytnij też otwory zaznaczone na biało w tych trójkątach powyżej brzegów burty. Oprócz zdjęć z budowy modelu Przemka W. pomocne są zdjęcia i filmy na You tube z budowy modelu plastikowego KING TIGER TAKOM 1:35.

--
pozdr, Radek

 
06-10-20 21:02  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dzięki za cenne rady. Nie wiem o jakie trójkąty chodzi, ale pewnie na nie trafię podczas sklejania ;). Pozdrawiam.

 
06-10-20 21:22  Odp: [R] ANGRAF Niemiecki czołg ciężki King Tiger Production Turret
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Chodzi o te trójkąty nad sprzęgłami bocznymi

--
pozdr, Radek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 22Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024