FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 
07-09-20 17:38  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
jacob 

 

No super ten Pan Samochodzik i Krasnoarmiejcy. Obym też mógł go jak Berp kiedy w Przeciszowie zobaczyć kiedy covidy stopnieją. Tymczasem gratuluję dyliżansu!

--

 
07-09-20 18:28  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Nie moje klimaty, brzydal jakich mało, ale wykon przecudny :-) Moje gratulację !!!

 
07-09-20 19:14  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO



Dziękuję Wam bardzo za pozytywne komentarze - to naprawdę powoduje, że człowiekowi się chce - sklejać i pokazywać jak coś powstaje:-) Sama galeria, bez relacji nie daje pełnego obrazu, o którym w moim mniemaniu chodzi. A jeśli komukolwiek przyda się coś z tego, co napisałem i pokazałem, będzie super:-)

Mimo wszystko uważam, że aż tak różowo nie jest i pewnych baboli można było uniknąć, gdybym czasem najpierw pomyślał, a potem zrobił:-) Pewnych potknięć nie widać, nie rzucają się w oczy, ale wiem gdzie były problemy i z czego wynikały. Mimo wszystko ciągle się uczę, a tej nauki przede mną jeszcze sporo.

Ale chyba o to w tym wszystkim chodzi - iść do przodu, otwierać nowe drzwi, mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami.

Skończyłem wszystkie dawno rozpoczęte modele, pora więc zabrać się za coś świeżego:-) Niestety Piotrek (BerP) - nie będzie to póki co Terni Tripoli, chociaż samochód ten jest arcyciekawy:-) Już niedługo startuję z kolejną relacją. Fani brzydactw wszelkiej maści powinni być ukontentowani:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
07-09-20 21:51  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
CIDER 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Grzechu , ja Cię też zmotywuję .
Gratuluje , bo to zacny bardzo wykon jest.
Skądinąd wiem , że taki jeden gość też się ciągle uczy ( teraz chyba ze zdwojoną energią , bo coś cicho o nim w mediach )
Klej kolejnego pokraka... bo w ryja !!

--
POZDRAWIAM
DRUCIAKOTFURCA - AMATOR :)

PFALZ E.1 - FOKKER D VII -
AVIATIK-BERG 30.40 -
ALBATROS D XI -
MORANE SAULNIER L -
LUBLIN R XIII D -
PO - 2 WS(LNB)

 
08-09-20 08:47  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Tuco 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

12 LAT! ;-)
Świetny model, fantastyczna relacja!
Gratulacje!

--
Pozdrawiam!
Tuco

 
08-09-20 09:33  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
BERP 



Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Uwielbiam brzydkie modele i nie raz mi zostało to wypomniane ;-) ;-) więc dla mnie super !

--
Śmigam na rowerku po górach tttrrrrr ....;-)

 
09-09-20 14:31  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Oglądanie tego modelu na zdj , to jak lizanie lizaka przez szybę . Naprawdę dobra robota .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
10-09-20 11:45  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Co byś nie marudził , to i tak wygląda fantastycznie w porównaniu do oryginału, wytworu rąk pracującego ludu miast i wsi ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
10-09-20 12:08  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Ale piękny brzydal ;-)

Jak zwykle :)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
10-09-20 16:49  Odp: [Relacja/Galeria] Rosyjski samochód pancerny FAI-M - MODELIK 4/08
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

STUGU-ś on tak piękny jak Ty, nieodrodne dziecko Ojca swego, amen.
Już zaczynam się bać co za szkaradztwo sobie obrałeś za kolejny cel.
Raz jeszcze gratulacje, bo obłości wybrałeś wymagające, niczym d... rubensowskich modelek.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 13 z 13Strony:  <=  <-  9  10  11  12  13 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024