FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 
20-02-21 23:47  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Kanistry wyszły bardzo dobrze, zapuść w przetłoczenia trochę brązowego brudu, bo jak widzę po białych krzyżach to bańki na wodę, więc wokół korka nic nie rób. Za to możesz porobić na bańkach obicia drobnym pędzlem i wystarczy.
Wiesz, że są 2 figurki w krótkich gaciach do plastikowego afrykańskiego modelu? Są też afrykańskie kapelusze jakich używali AK.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
21-02-21 09:06  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ja uda mi się wystrugać pierwsze jakąś palmę to wrucimy do tematu.

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
21-02-21 11:53  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Te figurki mogą robić jajecznicę na gorącym pancerzu/błotniku jak to niemieckie kroniki pokazywały. Mogłyby grzebać w silniku ale w Twoim go nie ma. Mogłyby ewentualnie naciągać zerwaną gąsienicę... Ale palma musi być 😉!

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
21-02-21 13:35  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mam pomysła ,zobaczym jak się wszystko potoczy ,figurki jak będą to napewno nie będą się opalać .

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
25-02-21 21:31  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Na wstępie napisze że nie jestem dendrologiem ani florecistom żeby było jasne ząbki dotarły także składam gąsienice ,natomiast międzyczasie robiłem palmę na podstawkę, materiały na palmę zajęły mi trochę głowę ostatnio, zostało ją wykończyć nie mam za bardzo pomysłu czym pomalować jeszcze liście jednym z pomysłów jest lakier do paznokci ......



--
Ile ludzi tyle zdań.

 
25-02-21 22:26  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Wow ! Jak wykonałeś pień palmy ?

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
26-02-21 21:57  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jako mający ,,trochę" do czynienia z drzewami, choć nie palmami ;) stwierdzam, że zdałeś dendrologię na 6. Przyłączam się do pytania jhradcy.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-02-21 22:39  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Chciałem to opisać jak skończę całą palmę bo jeszcze został temat liści które jeszcze przypominają papier, no ale przejrzałem w internecie i wszystko takie drogie albo trzeba by było być dobrym rzezbiarzem żeby coś osiągnąć. PIEŃ PALMY TO RDZEŃ SZYSZKI z jodły pospolitej szyszka musi być gigantyczna moja miała 15 cm sama po wyschnięciu się rozsiała i zostały środki które przypominają pewny rodzaj palmy którą znalazłem w necie, odpowiednio zapuściłem pocieniowałem ,ze szyszek można robić różne palmy wysokie szerokie niskie .góra pnia palmy to wymodelowana poksylina w która zamontuje druty liści po wywierceniu otworów góra jest pokryta pociętą konopią włosem anielskim zwał jak zwał do uszczelnienia gwintów za pomocą wikolu .Liście dwa ciękie papierki wklejony do środka drut wygięty lub prosty noi puzniej wycinanie skalplem różnych kształtów Pozdrawiam nie robiłbym tej palmy ale ogułem lubię drzewa w tym roku sadzę przy domu cedry himalajskie

--
Ile ludzi tyle zdań.

 
27-02-21 07:38  Odp: [R] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Z tą szyszką to żeś mnie zaskoczył. No ale u mnie jodły nie rosną ;)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
05-03-21 21:17  Odp: [R/G] Niemiecki czołg lekki PzKpfw 2 Ausf. F. MODEL HOBBY 1/25
Piotr 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Zapraszam na galerię ,makieta z palmą będzie w innym terminie.Odnośnie jeszcze czołgu z gąsienicami nic więcej nie udało mi się zrobić pomalowane są pactra gunmetal na ogniwa pigment na timerze mig africa oraz na sucho po całym modelu mig africa oraz vallejo desert ,lakier capon oraz lakier mat z ak .Na modelu można by było zrobić więcej drobiazgów co na pewno podkreśliłoby jeszcze jego rzeczywisty ciekawy wygląd no ale ja pozostawiam takiego jak z wycinanki,podziękowania dla odwiedzających relacje . A jeszcze jedno wiem że łopatę wkleiłem odwrotnie.....


--

Post zmieniony (05-03-21 21:18)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 14 z 16Strony:  <=  <-  12  13  14  15  16  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024