FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
12-08-20 11:50  [G] Mirage III CJ wyd. WAK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Cześć Wszystkim . Tej galerii miało nie być :). Uważam , że model mi nie wyszedł tak jakbym tego chciał, jednak po lekkich namowach i zachętach co niektórych kolegów :) , zamieszczam galerie tutaj na szerszym forum bo była taka ograniczona galeria na moim FB:).
Projekt Rafała Ciesielskiego , w wątku poniżej myślę że opisałem wystarczająco na kłopoty jakie można się natknąć w tym modelu.

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=378938&t=378938&filtr=0&page=2

Wszelkie inne drobne potknięcia są do ominięcia jeśli uważnie sprawdzacie , pasujecie i przewidujecie każdy krok klejenia . Model prosty , ale jednak polecałbym go bardziej doświadczonym modelarzom . Po sklejeniu efekt jest i o to chodziło . Podobała mi się kolorystyka modelu dlatego wiedziałem że kiedyś go skleję:). Ze względu na fakt , że jestem kiepskim fotografem . Poprosiłem o ich zrobienie Kołodzieja , za co Bardzo mu Dziękuje :)). Rafałowi tez za poświęcony czas na rozmowy o problemach i ich ominięciu . Dzięki. Miłego oglądania.


Pozdrawiam

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
12-08-20 16:23  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Miłe mam wspomnienia z budową tego modelu. Ale Ty masz full, z kołami :)
Gratulacje.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
12-08-20 16:27  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Cieszy mnie ta galeria i to, że grafika się podoba ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
12-08-20 16:48  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Świetne wykonanie i bardzo ciekawa kolorystyka. Gratulacje!

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
12-08-20 22:36  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
MARIUSZ    

Model pięknie wykonany , ale jest pewien problem.Autor modelu żle zaprojektował dolną ramę osłony kabiny oraz dolną ramę wiatrochronu.W oryginale oba te elemęty są zlicowane z powierzchnią kadłuba w modelu jest inaczej.

Pozdrawiam

--
Mariusz

 
12-08-20 23:41  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
k_natlenie 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Pięknie go zrobiłeś, najfajniejsza rzecz, jaką dziś widziały moje oczy.

 
13-08-20 09:31  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

W tym kamuflażu wygląda bardzo ciekawie:-)
Brawo Pawle za model. I ponownie za zdjęcia:-)
Cieszę się, że ubogacasz forum swoimi modelami:-) Jeszcze gdybyś tak relację strzelił, to byłaby pełnia szczęścia:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
16-08-20 21:07  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
Partyzant 

Na Forum:
Relacje z galerią - 10
Galerie - 43


 - 8

Hey , Bardzo dziękuję za tak miłe przyjęcie i słowa odnośnie modelu .
Grześ hmm aleś mnie zastrzelił :))). Relacja hmm, kruca bomba , mało ciasiu :))) , nie wyrabiam na zakrętach :(((
Ale dziękuję , bardzo sobie cenie twoje zdanie , naprawdę:)
Jeszcze raz wielkie dzięki .
Pozdrawiam.

--
Skończone:
PZInż 140 (4TP) z MM,Mig-21 MF z FM,Do-17 z GPM,BEa Sea Harrier FRS. Mk1. , Spitfire Vb ,PZL P11c z MM,Albatros(Oeffag) D.III Ba.253. z WAK ,CAUDRON-RENAULT CR-714 C1 CYCLONE z Quest-u,Jak-23 FLORA z Modelika,
Na warsztacie:

 
17-08-20 07:34  Odp: [G] Mirage III CJ wyd. WAK
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Bardzo ładny model. Ciekawe malowanie. Czyściutko, równo sklejony!
Jednego się przyczepię: pasy pilota sztywne jak z blaszki ;-)

Zauważyłem niezależnie od tematu zasadniczego, że mamy na forum drugiego MARIUSZA...

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024