FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 
31-12-20 12:05  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Rewelacja:)
Zarówno model jaki i zdjęcia.
Czysta przyjemność oglądania:)

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
31-12-20 12:49  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

nooo paaanie :-)
"trup z szafy" nabiera teraz, zupełnie nowego znaczenia :)
brawo!

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
31-12-20 14:47  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Świetny model. Oglądać taką pracę to wielka przyjemność, tym bardziej, że i sylwetka obiektu niebanalna.
Przy takim wykonaniu data wydania wycinanki jakoś nie ma chyba większego znaczenia. Jeśli trafia ona w dobre ręce, to taka data przestaje być istotna.
Ja tam w każdym razie się cieszę, że te starsze modele nadal są sklejane i to z takim efektem.

Gratulacje!

--
Ukończone: "Czarny Kruk", "Wolf", "Vesuvius" (1890), "Fuso" (1904), "Mecidiye" (1903), "Swietłana" (1898), "Kersaint", kościół sv.Jilji, kościół z Krpy, HMS "Vega", "Chin Yen", "Pinta", kościół z Vroutek, HMS "Captain"(1870)
Nieukończone: "Mercury", HMS "Cotswold"

 
31-12-20 17:55  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
Adam 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Batonus,
Nie wybierasz łatwych projektów i kończysz je rewelacyjnie.
Moje uznanie.

Adam

 
04-01-21 21:33  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Otworzyłem sobie Twoją galerię parę dni temu i zostawiłem w przeglądarce kartę otwartą, po to, żeby później, w wolnej chwili usiąść i delektować się w spokoju każdym zdjęciem. I tak też uczyniłem, warto było :) Model jest imponujący i mimo tego, że projekt ma swoje lata wygląda po prostu świetnie. Gratuluję!

Jedna drobna uwaga - czy on nie siedzi nieco za nisko? Bomba pod kadłubem zdaje się szlifować pas startowy.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
04-01-21 21:49  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Siedzi za nisko i pisałem o tym przy samej galerii. To błąd projektu - miejsce przyklejenia pylonu jest zbyt daleko od dolnego wybrzuszenia kadłuba, co potwierdzają liczne zdjęcia oryginału. Trudno będzie to zerwać bez zniszczenia całego otoczenia i poszycia, ale rozważam to. Kąśliwe uwagi jednego kolegi na fejs-zbuku podziałały na mnie ;-)

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 
04-01-21 22:42  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Relacja była arcyciekawym tortem, a galeria końcowa to przysłowiowa wisienka:-)
Znakomite wykonanie leciwego opracowania. Mimo upływu lat, a przede wszystkim dzięki dodatkom i zmianom, które wprowadziłeś, wygląda oszałamiająco:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
05-01-21 08:38  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
kari   

... model został już oceniony ... nic ująć; nawiasem mówiąc należy się wielki szacunek dla tych, którzy podejmują
walkę z tak leciwymi projektami i osiągają tak rewelacyjny efekt, ... za to dodałbym: w camo przejście zielonych plam w szary - bezcenne ;-)
Czapki z głów dla wykonawcy jak i autora modelu.
------------------------------------------------------------------------------------------------------

--

 
05-01-21 08:47  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Świetny standard, ale poza standardami!
Wspaniała robota. Moje gratulacje.
Pytanko - jak będziesz przechowywał tego giganta? Bez "przykrywki" kurz raz dwa może zniszczyć Twoją pracę.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
05-01-21 09:00  Odp: [R/G] Heinkel He-177 Greif, Fly Model nr 33
Batonus 



Na Forum:
Relacje w toku - 12
Relacje z galerią - 25
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 10

Grupa: QWKAK

Kurz będzie odkurzany raz na jakiś czas, nie ma innego wyjścia. Model jest polakierowany, więc kurz nie wnika w powierzchnię - trzeba zdjąć model ze sznurka i najpierw użyć dmuchawy modelarskiej ustnej po czym na balkonie spędzlować specjalnym pędzlem przechwyconym od Pani, który służył kiedyś do makijażu. Ma długie i bardzo gęste włosie i jest mięciutki.
Inne grzmoty wiszące pod sufitem też odkurzam w ten sposób - Sunderlanda już od 2004 roku, Catalinę i ostatnio He-111 (tak, już zdążył się pokryć grubą warstwą!).

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Cutty Sark
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 10 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024