FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
14-07-20 16:32  [Z] ORP Orzeł / GPM
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Drogie dzieci
W trawie piszczy, że wydawnictwo GPM szykuje nam model ORP Orła.
Pytam: Kto jest autorem i kiedy ma się ukazać.

Oby nie był to kolega-dinozaur Grzegorz Nowak.

Taki obrazek będzie na okładce... (ORP Orzeł w Tallinie 1939r)


--
Rock Honor Ojczyzna

 
14-07-20 19:43  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Tomek 

 - 2

Czy ten dopisek dotyczący tego, kto "nie powinien" projektować modelu był konieczny? To wydawnictwo decyduja kto robi model i na ile jest atrakcyjny, a my albo go kupujemy, albo nie. Poza tym jedno rozwiązanie może pasować mnie, a już niekoniecznie komus innemu i odwrotnie. Tak więc w tym tygielku dogodzenie każdemu jest niemożliwe. Dajmy szansę kazdemu tak z jednej jak i z drugiej strony. Poza tym GPM nie jest firmą, która lekceważy klienta. Nawet jak coś tam nie gra, to starają się zaspokoić potrzeby modelarzy i reagują na problemy, a w procesie projektowania nie tylko zaglądają do dokumentacji, ale radzą się także mistrzów modelarskiech, czego byłem świadkiem osobiście. Gdyby się okazało, że projektantem jest p. Nowak, to wystarczy nie kupić modelu. Ja życzę osobiście panu Nowakowi, aby (jeśli projektował) zrobił jak najlepszy model, który zaspokoi jak najwięcej osób.
Pozdrawiam!

 
14-07-20 20:07  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
kari   

...mam tylko nadzieję, że projekt ten będzie wolny od kilkunastu 'baboli' jakie popełnili wcześniej panowie Kobierski i Staszałek
opierając się raczej na planach powojennego ORP 'Sęp'; w szczególności; wielkości i rozmieszczenia bulajów kiosku, kształtu
osłony działa kal.105mm oraz wyprofilowania dolnej części burt.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
14-07-20 20:54  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tomku. Lotnicy mają swojego Aviatora, marynarze maja swojego MacGregora

--
Rock Honor Ojczyzna

 
14-07-20 20:55  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Greg77   

A Ramm jest najbardziej znanym d...... wśród modelarzy - tak w kwestii uściśnienia.

Sorry nie mogłem się powstrzymać!!!

--

Post zmieniony (14-07-20 20:58)

 
14-07-20 21:16  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Jarod 



Na Forum:
Galerie - 1
 

Dawno tu się nie odzywałem, ale jak znowu widzę Ramm się wypowiadającego to brak słów - kiedyś już to przerabialiśmy.

 
14-07-20 21:44  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
siedem   

Panu Grzegorzowi Nowakowi jako modelarzy kłaniam się w pas, a jakiemuś Ramowi co najwyżej bym się zaśmiał w twarz po tym poście.

--
--
Pozdrawiam Marcin

 
14-07-20 22:08  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
syjek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Kolego Ramm: widzę, że masz istną fobię na punkcie Grzegorza Nowaka.
Co twój wpis na jakimkolwiek forum, to pojawia się jego nazwisko.

Czyżby jakieś kompleksy lub zwyczajna zazdrość o dorobek?
Bo jeśli to tylko choroba, to to się leczy, są odpowiedni lekarze.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

 
14-07-20 22:36  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Seweryn 

 

Ramm gratuluję głupoty

--
Seweryn

 
14-07-20 22:58  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

Ludkowie. Przestańcie karmić trolla.
Pewnie siedzi teraz i rechocze jak mu się udało :-/

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024