FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-07-20 11:44  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
krzysztof   

Na jaki okres służby okrętu będzie model?

Odpowiedz na tę wiadomość 

15-07-20 12:42  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Tomek 

- 2

Bez względu na to kto kogo ma, to takie sprawy załatwiamy indywidualnie, a nie na forum. Jeśli z czymś się nie zgadzam, to po prostu piszę do niego prywatnie. Teraz to nie jest kłopot. Błędy powinny byc udowodniane merytorycznie w oparciu o konkretne materiały. Osądzanie kogoś na starcie bez żadnego materiału dowodowego jest nieuczciwe i nieludzkie. W życiu nie zaprojektowałęm żadnego modelu, natomiast naczytałem się mnóstwo na temat modeli sklejalnych i niesklejalnych. Owszem! Ludzie błędy popełniają, jednak modelarstwo ma na celu pokonywanie różnych trudności (także projektowych). Forum to pokazuje, że czasami modele okrzyknięte jako niesklejalne i z masą błędów wychodzą na piękne okazy. Brak warsztatu może doprowadzić do tego, że nawet najlepszy model można skopać. Tak więc obie wypowiedzi traktuję jako głęboki nietakt!

15-07-20 19:01  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Korsarz 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6

- 4

Ta zapowiedź to świetna wiadomość

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

16-07-20 01:48  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
vansen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

Zapowiedź rewelacyjna, ale jakieś szczegóły? Skala? Foty arkuszy? Jakieś źródła?

16-07-20 08:31  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Kris 

Na Forum:
Relacje w toku - 1

- 10

jeszcze nie wiadomo kto popełnił czyn niezabroniony (projekt - model), a już został osądzony, dobrze że nie skazany :))

16-07-20 10:48  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Lelum Polelum 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3

- 10

Nie wiadomo kto, ale na pewno jest Niemcem albo Żydem, albo jednym i drugim. A może nawet gejem!
Schodzimy na psy panowie.

--
serwusik

16-07-20 11:38  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Batonus 

Na Forum:
Relacje w toku - 13
Relacje z galerią - 22
Galerie - 17

- 10

Grupa: QWKAK

To jeden człowiek zszedł na psy i od tego zaczęła się ta bezsensowna wymiana myśli.
Reszta jest milczeniem.

Ja się cieszę, że wyszło wydanie Orła, niezależnie od tego kto projektował. Gdyby to był MacGregor, tym bardziej się cieszę.

--
Fejs - zbuk: Tomek Szejnoch, w robocie: Bleriot Experimental BE2 e
Zazdroszczę owadom - w makro są doskonałe.

16-07-20 11:47  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
Fantom Model   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości

Z tego co pamietam to (chyba) Grzesiek nie zaprojektował żadnego okrętu podwodnego. Wiec nie wiem skąd takie przypuszczenie, że to akurat on ma być autorem?

--
wydawca przez małe "w"

16-07-20 12:19  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
97 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1

fajnie, że się pojawi "Orzeł", a dalej - nie wiem o co chodzi...

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie

16-07-20 12:28  Odp: [Z] ORP Orzeł / GPM
syjek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2

Skala 1:100 i autorem z pewnością nie jest Grzesiek Nowak, bo o ile pamiętam, nie zaprojektował nigdy żadnego OP.
Pewnie autorem jest zespół GPM.

--
Pozdrawiam
Sylwek

KONCERN modelarski MO ;-)
Speedway Fan ORZEŁ ŁÓDŹ

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 2 z 2Strony:  <-  1  2