FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
05-06-10 09:59  Odp: [nowość: MODELIK 21/10] myśliwiec P-47D 20RA Thunderbolt
mirosław   

Na Forum:
Galerie - 3
 

Nie wiem BeBe, o co Ci biega z tym zamienianiem klap - wg mnie; tam nie było co zamieniać, ale mogę nie pamiętać bo dawno budowałem ten model. Koniec końców, nie przebrnąłem przez niego.
Model dla średniozaawansowanego sklejacza, tyle że wzbudza moje obawy. To jednak tylko moja opinia. ; )

 
05-06-10 10:26  Odp: [nowość: MODELIK 21/10] myśliwiec P-47D 20RA Thunderbolt
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Po prostu lewa jest oznaczona jako P i na odwrót.

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
06-06-20 23:00  Odp: [nowość: MODELIK 21/10] myśliwiec P-47D 20RA Thunderbolt
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Widział ktos z was relacje lub galerię tego modelu?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
07-06-20 22:51  Odp: [nowość: MODELIK 21/10] myśliwiec P-47D 20RA Thunderbolt
cantakawah 



Na Forum:
Galerie - 11


 - 9

Widziałem ze dwie galerie w internecie . jedna na stronie modelika a druga to było kilka fotek z jakiegoś konkursu . można je zapewne jeszcze w sieci znaleźć jak mniemam . ale relacji niestety nie uświadczysz . ja swojego sprzedałem , bo już jednego mam sklejonego . ale to projekt Łukasza Fuczka , więc powinien się ładnie kleić . pozdrawiam :)

--
Boże ! daj mi czas ... modele już mam :)

Z modelarskim pozdrowieniem

R.W.

Ukończone: BELL AH-1F "Tzefa" , Messerschmitt Bf-110 G-4,Sherman "Maczuga" (WAK),TA - 154 Mosquito (Modelik), P-420 Sparviero GPM, F-14/A Tomcat , IK-3 Rogozarskij , Sd.Kfz.8 DB-10 & Pak 44 128mm Angraf.
W budowie: RMS TITANIC (MM), Gaz-51 "Wichura" GPM.

 
08-06-20 08:39  Odp: [nowość: MODELIK 21/10] myśliwiec P-47D 20RA Thunderbolt
lubię placki   

Relacje jak najbardziej były, kolega killy 999 kleił , widziałem również w malowaniu zdobycznym. Modelik to ten sam produkt który wydał Orlik , różnica między nimi to malowanie. Relacja w profilu kolegi killy. Pozdrawiam Jacek.

--
modele to moja pasja.

 
08-06-20 09:20  Odp: [nowość: MODELIK 21/10] myśliwiec P-47D 20RA Thunderbolt
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Kleiłem wydanie z Orlika. Raczej nie było większych problemów, trzeba się przyłożyć do formowania poszycia za kabiną:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=227460&t=227460&filtr=0&page=1

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024