FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
03-06-20 17:43  Odp: [R/G] Flakpanzer I Answer
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Gratulacje:)
Bardzo fajny model.
Opłaciło się użycie pigmentów. Od razu model zyskał na atrakcyjności:)

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
03-06-20 21:17  Odp: [R/G] Flakpanzer I Answer
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Moje gratulacje !
Ten zestaw wymiata pod każdym względem.
Po raz kolejny potwierdzasz, że dla Ciebie nie ma modeli niesklejalnych ;-)

Pozdrawiam i czekam na kolejną relację :-)

 
04-06-20 09:36  Odp: [R/G] Flakpanzer I Answer
Kuba2025 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Witam,

Gratuluję wykonania modelu.
Świetnie się prezentuje.
Osobiście zawsze miałem w głowie podejście "zero-jedynkowe" w wykonaniu modeli tj. albo pełen standard + ewentualna waloryzacja, albo pełne malowanie i wathering.
Myślę że Twoja praca pokazuje iż znalazłeś złoty środek. Klasyczny standard zyskuje "pazur" dzięki odważnie zastosowanym pigmentom.
Dla osiągnięcia pełnej spójności poddaję pod rozwagę miejscowe przeciągnięcie metalizerem po żeberkach blachy osłony działa.
Wydaje się że jest to naturalne miejsce jeżeli chodzi o wytarcie blachy przez obsługę.

Pozdrawiam,
Kuba

 
04-06-20 16:04  Odp: [R/G] Flakpanzer I Answer
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Demon a jeszcze pytanie natury technicznej: do czego była dołączona taka fajna przyczepka?

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
04-06-20 16:37  Odp: [R/G] Flakpanzer I Answer
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Panowie, dziękuję za odzew. Cieszę się, że się podoba. Wkrótce zaproszą do kolejnej relacji. Podpowiedzi co do przyciągnięcie suchym pędzlem postaram się zastosować.
Co do przyczepki, to jest ona w opracowaniu. Jest to projekt Krzysztofa Okrajka, który był zamieszczony w modelu Sdkfz 252 z którejś z Answerowych serii wydawniczych i zamieszczony we Flaku.

--

Post zmieniony (04-06-20 16:40)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024