FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
11-01-04 17:47  [galeria] MM - PzInż 130 - zdjęcia z prośbą o opinię
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
prośba o opinie i krytyke

pozdrawiam
Piotr




Post zmieniony (16-02-09 21:01)

 
11-01-04 17:48  Re: PzInż 130-fotki
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
b

pozdrawiam
Piotr


 
11-01-04 18:31  Re: PzInż 130-fotki
Gutor 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
 

Z jakiej wycinaki ten model???
Wygląda na łatwy w budowie. Czy mam racje??

...

 
11-01-04 18:39  Re: PzInż 130-fotki
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

pewno MM chyba go sobie sprawię

 
11-01-04 18:54  Re: PzInż 130-fotki
mDoro   

Super wyszły ci te łopaty.

 
11-01-04 19:15  Re: MM - PzInż 130 - zdjęcia z prośbą o opinię
mike 

 

JAH - To MM, a o ile sie nie mylę, model wydany juz dość dawno... choc na rynku wtórnym dostepny :-)

A co do modelu, całkiem ładny, ale mam wrażenie jakby brakowało kilku częśći, np. czy na "nadkolach" nie powinno być naklejonych takich paseczków poprzecznych w tych miejscach ograniczonych 2 liniami? Podobnie na 4 fotce - tam gdzie jest to kółeczko - nie powinno się tam cos znaleźć? Może sie mylę, ale w klejonym przeze mnie obecnie T-38 z MM są takie paseczki na nadkolach naklejane, a tu wygląda to podobnie...

I keep trying...
GG: 1264991

 
11-01-04 19:18  Re: MM - PzInż 130 - zdjęcia z prośbą o opinię
PaWEŁ.   

Szanowny Kolego!!!. Model łatwy zapewnie w sklejaniu. Zrobiłeś go czysto , ale z tego co widać to chyba bez retuszu. ? Ja zmieniłbym w nim siatkę na bardziej orginalną. Fajnie zrobiłeś w modelu jego wyposażenie.PaWEŁ.

 
11-01-04 19:28  Re: MM - PzInż 130 - zdjęcia z prośbą o opinię
Ka21k 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Hartmann widze (dokładnie), że w tym modelu retuszowałeś wierze i mechanizm działa. Nie wiem czy retuszujesz przed sklejeniem części czy po , ale ja retuszuje części zaraz po wycięciu przeciągając wilgotnym pędzelkiem po krawędzi części trzymając pędzelek od strony niezadrukowanej. W ten sposób prawie nie ma możliwości poplamić druku części przy retuszu (chyba że masz za żadką farbkę).
Model chyba łatwy w budowie (tak mi się zdaje). Tylko te przednie kółka ci się jakoś zwichrowały. Ale ogólnie bardzo dobrze sie prezentuje.
Oby tak dalej. :))

Karton mnie wyzywa :))) (że go nie mam czasu kleić)
Ka21k GG: 4571542

 
11-01-04 19:32  Re: MM - PzInż 130 - zdjęcia z prośbą o opinię
Kinio 

 

Też sklejałem ten model. Gdzie się podziały "ząbki" i "paseczki" z gąsienicy? :) Oj lenistwo :) . Jakbyś przykleił porządnie te ząbki na gąsienicy, to może koła by zostały w jednej linii,a teraz to trochę rozjechane.

Kinio GG :1789427

 
11-01-04 20:04  Re: MM - PzInż 130 - zdjęcia z prośbą o opinię
Piotr D. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 4
Galerie - 21


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 4

mike: prawdopodobnie w miejscach o których mówisz powinno coś być... ale klejąc ten model zrobiłem sąbie "małą" 5 miesięczną przerwę :-). być może wtedy te części gdzieś zniknęły a ja nawet tego nie zauważyłem.
Ka21k: jeśli chodzi o kółka to zwichrowały się przy zakładaniu gąsienic na których nie ma ząbków. ząbków nie zrobiłem z braku czasu (ehhh... ta szkoła) i troszką z lenistwa :-)

pozdrawiam
Piotr


 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024