FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
22-05-20 22:17  [R] Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Cześć
Chcę pokazać kilka zdjęć z prac nad modelem Pantery z wydawnictwa Answer. Nie prowadziłem wcześniej relacji, lecz z uwagi na to, że nie natknąłem się na inną relację dot. tego modelu, a uważam że jest interesujący, załączam kilka fotek aktualnego stanu budowy. Model jest już na ukończeniu, ma drobne braki (nie wydrukowano wystarczającej ilości obręczy na koła, brakuje lewarka ), ale jest dobrze spasowany i ma atrakcyjne malowanie (zasługa Marcina Dworzeckiego).







--

Post zmieniony (23-05-20 21:49)

 
22-05-20 23:48  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
PAWEL  

Na Forum:
Galerie - 1
 

hej

gąski masz orginalne czy walorka

--
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Andrzej Sapkowski

 
23-05-20 07:13  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się to już wykonałeś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-05-20 08:37  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Kartonik39 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Gąski jak się zdaje to chyba lasery. Fajny i podglądam bo właśnie zakupiłem i mam zamiar go pociąć. Brawo.

--

Post zmieniony (23-05-20 08:37)

 
23-05-20 10:06  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Adam Łabędzki 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Cześć. Też go dłubię. Jestem trochę za Tobą bo w międzyczasie skleiłem Brummbara z GPM-u i Panthera leżakowała w szafce.Super się prezentuje. Wiem ile roboty było z samymi kołami. Pozdrawiam.

 
23-05-20 10:49  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Model wygląda bardzo ładnie. Szkoda tylko, że to powoli już zwyczaj, że w wycinance brakuje niektórych części :(

 
23-05-20 10:59  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Niejednolite, pstrokate tło i zdjęcia nie w poziomie, co znacznie utrudnia oglądanie.

 
23-05-20 11:26  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Jak już wspomnieli Koledzy, zdjęcia sà do poprawy ( przynajmniej orientacja przestrzenna...). No i z racji raportowania postępów wciàż trwajàcej budowy, w tytule wàtku powiniem się znaleźć znacznik [R].
A model fajny.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
23-05-20 12:32  Odp: Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam !

Źle przykleiłeś pancerną osłonę wlotu powietrza nad przedziałem silnikowym i gąski są źle ułożone na kole napinającym



Powinno być tak...


 
23-05-20 21:50  Odp: [R] Pzkpw V Panther MAN ANGRAF
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Dziękuję za cenne i merytoryczne uwagi. Postaram się poprawić co się da. Fotografia wychodzi mi średnio, dopiero od niedawna (dzięki wskazówkom kolegów z innego forum nauczyłem się wklejać fotki do posta).
Adamie, oglądałem Twoje początki z tym modelem i to zdopingowało mnie do pracy. Praca na kołami dała w kość (nie lubię monotonii powtarzania kilkudziesięciu elementów), gąski oczywiście są laserowe. Tyle modeli czeka jeszcze na sklejenie, że szkoda mi życia na dłubanie przy ogniwkach.

--
pozdr, Radek

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024