FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
08-06-20 20:35  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
bogur 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Kilka tygodni odpoczynku od modelu i myśląc o rozpoczęciu czegoś nowego, obezwładniłem siebie i kontynuowałem budowę. Ukończyłem wszystkie żurawie, wciągarki i zainstalowałem wszystko w regularnych miejscach. Rozciągnąłem również kable do podnoszenia i opuszczania żurawików.

 
24-06-20 17:44  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
bogur 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dzień dobry wszystkim, kontynuuję budowę Winnicy. W tej chwili jestem zajęty pracą na RBU-6000. Zrolowałem rury i zmontowałem bloki za pomocą szablonu. Zmieniłem również szafki podstawy ze zdjęć i rysunków. Pomieszałem też z zamkami na rurach, pomalowanymi w Korel i wydrukowanymi na biurze Wydrukował drugą stronę, wypełniając i przyklejając. Małe okazały się mieć 3 mm. Największy, ale wynik na twarzy, byłem zadowolony. Cóż, pierwszą instalację zainstalowałem w zwykłym miejscu.

 
01-08-20 15:38  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
bogur 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dzień dobry Panie, modelarze. Po krótkiej przerwie prace nad Korwetą Winnicy trwają. Korweta zaczęła otrzymywać uzbrojenie. Wyrzutnie rakiet RBU-6000 Smerch zostały wykonane i zainstalowane w ich zwykłych miejscach. praca

 
01-08-20 17:59  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Zupełnie nie gustuje w takich konstrukcjach, ale warsztat prezentujesz bardzo ciekawy.
Robi wrażenie.

 
02-08-20 08:37  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam , pięknie wykonany model będzie, czysto starannie i dokładnie cieszy oko, czekam na finał.

 
11-04-21 09:40  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
bogur 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Dobry dzień wszystkich. Moje epickie z Corvette zostało zakończone. Co można powiedzieć, gotowy model wygląda spektakularnie, biorąc pod uwagę fakt, że w tej chwili bardzo niewiele modeli okresu zastawiec i współczesnego. Lub do zakończenia. Ale to więcej pytań do Anton Yakunina, który opracował ten model. Cóż, skala modelu 1: 100 jest dość duża, która prowadzi dużą ilość pracy po zakończeniu. Ale zasadniczo model zbierał, kto będzie chciał Zbieraj. Dziękuję Ci. Dziękuję Ci. Geraskin, Anton Novarchuku, Yuri Garkavenko za pomoc dostarczoną podczas pracy z modelem. Cały świat i obecność. Z szacunkiem, Igor.

 
11-04-21 09:47  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Mistrzowskie, rewelacyjne wykonanie ! Coś wspaniałego !

 
11-04-21 09:58  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Brawo! Znakomita robota. Piękny model.
Gratuluję.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
11-04-21 10:30  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Pięknie wykonany model.
Gratulacje!

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
11-04-21 13:53  Odp: [R/G] Corvette Vinnitsa z Yg Model z ulepszeniami. 1: 100
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Podziwiam twój talent . Włożyłeś sporo serca w budowę tego modelu i efekt jest wspaniały .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024