FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-04-20 12:23  [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
elbow 



 - 5

Witam,
Wygląda na to, że ww modeli nie da się już ściągnąć bezpośrednio ze strony FK na Konradusie. Czy ktoś wie gdzie są dostępne, ew. poratuje plikami ze swoich zasobów? Chodzi mi o samoloty 1:200; Hellcat, Avenger, Walrus, Emily.
Z góry dzięki,
pozdrawiam.

--

 
26-04-20 14:47  Odp: [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
Dziadek-Tadek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Też jestem zainteresowany ww modelami. Może jakaś dobra dusza umieściła by je w Szufladkach?

--
Co by tu jeszcze ... skleić panowie?

 
26-04-20 20:54  Odp: [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
Zeus12345   

Witam

czy o to chodziło :)

http://chomikuj.pl/krys21/modele+kartonowe/samoloty/1+-+200

 
27-04-20 21:55  Odp: [P] gdzie modele
krys21   

Dzięki za przypomnienie Zeus!
Dorzuciłem kolejne pobrane dawno temu, znalezione na dysku:
- A6M4 Zeke
- D4Y Susei
- B6N Tenzan

Kuuurcze... Zablokowali... Kiedyś były za free... Jak ktoś chce to dawać namiary, postaram się podrzucić...


Post zmieniony (27-04-20 22:46)



dopisek moderatora
Link usunąłem.
Na Forum nie podajemy linków do stron, które zamieszczają pirackie kopie.

Rajkub

 
28-04-20 16:27  Odp: [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
arek.fa   

Również jestem zainteresowany tymi prostszymi modelami.

 
28-04-20 18:05  Odp: [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
Grigorij     

Witam ,
jeśli chodzi o hellcaty z FK to można je sobie darować - są nie zgodne z rzeczywistym kamo,
co do avengerów mogą być ale przeskalowanie na 1/300 pokaże że ten projekt wyszedł im "krowiasty" są po prostu o wiele za duże z resztą to samo dotyczy 1/200
- tak więc oba powyższe to kicha.
Wcale się nie dziwię że właściciel praw do obu powyższych zdjął je ze swoich stron a tutaj je zablokowano.

P.S.
W końcu moderatorzy wykonali swoją robotę.

Pozdrawiam

 
28-04-20 20:09  Odp: [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Grigorij właściciel praw autorskich umieścił je w FK bo miał taką wolę, chęć i wcale nie musiał tego robić. Opracował je na podstawie dokumentacji jaką wtedy posiadał i zrobił to bardzo dobrze. Ja sobie te modeliki bardzo chwalę, w jednym zmieniłem nawet malowanie na takie, które mi bardziej się podobało. Jak już takiś mundrala i żeś wszystkie rozumy pozjadał, to zrób lepsze i udostępnij wszystkim za darmo, tak jak zrobili to inni. I moderatorów w to nie mieszaj.

PS: Właśnie dołączyłeś do mojej listy modelarskich celebrytów tego forum. Gratuluję.

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
28-04-20 23:00  Odp: [P] gdzie modele "Fanatyka kartonu"?
Grigorij     

I vice versa , również dołączasz do mojej listy wraz z kolegą Halogenem i śmietanką z kartonówek .
Aż się człowiekowi robi niedobrze.

Czyli jak śpiewał Freddy:
"Hey!
One man, one goal, one mission
One heart, one soul, just one solution
....................
I'm gonna tell you there's no black and no white
..................."

I jeszcze jedno popatrz na pierwszy wpis i wpisy pozostałe - tym razem tak ze zrozumieniem.
Odnoszę wrażenie że próbujesz mi wcisnąć jakąś opcję na którą mam zgodzić się ja i inni na zasadzie owczego pędu .
Sorry Kolego Chopin ale za stary jestem na tego typu numery.

P.S.
Gdybyś tak zechciał podać jeszcze z którego roku są te modeliki to bardzo chętnie podam literaturę w języku polskim sprzed ,
z której autor mógł skorzystać a tego nie zrobił. Dlatego nie udowadniaj mi że jak coś jest z czapy to tylko dlatego że kiedyś było za free powinniśmy nad tym prawić ochy i achy.

Pozdrawiam

 
29-04-20 12:38  Odp: [P] gdzie modele
krys21   

A zatem : https://only-paper.ru/search/Bruno%20VanHecke/
Podobny link znajduje się w temacie POLECANE DARMOWE MODELE

(Tu leżą modele od Russkich Inżenierow:
http://only-paper.ru/forum/64-16937-1)

jako drugi wpis autorstwa vwsmok na pierwszej stronie tematu...
Tak więc sz.p. moderatorze na tym forum już jest link do tej strony...
Pozdrawiam.

Post zmieniony (29-04-20 12:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024