FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-04-20 10:41  [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
paperman 

Na Forum:
Galerie - 3
 

 
26-04-20 11:22  Odp: [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
Winek 



Na Forum:
Relacje z galerią - 8
Galerie - 16


 - 10

No jak prawdziwy.
Gratulacje!
Prezentacja w terenie również ciekawa.

--
Pozdrowienia dla wszystkich

Winek (WiesławK)

 
26-04-20 12:25  Odp: [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam, model pewnie fajny, ale te zdjęcia o zachodzie słońca.....?

 
26-04-20 12:46  Odp: [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się jak wykonałeś ten model. Brawo !

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-04-20 14:58  Odp: [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Model zrobiony starannie i z dbałością o detale, ale jak pisał Sławek zachód słońca zmienia kolory. Przydałyby się też zdjęcia całości w innych ujęciach, a nie tylko detali. Tak czy siak masz powód do dumy :)

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
06-05-20 11:21  Odp: [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
paperman 

Na Forum:
Galerie - 3
 

Cześć Panowie, dzięki za dobre słowa! Wygrzebałem jeszcze parę zdjęć z dysku, na razie nie mam możliwości zrobienia nowych tego modelu. Ogólnie przyjemna wycinanka, chociaż bez laserów dała mi trohę w kość. Szkielet zaprojektowany na wpusty, których jest naprawdę sporo. Dają sztywność i dobre spasowanie, ale są czasochłonne do wycięcia. Ponadto żebra na kadłubie, też ciepło wspominam :D. Nie mniej, wycinankę mogę śmiało polecić, bo nie jest wybitnie skomplikowana, mimo pracochłonności, a efekt fajny, kawał modelu. DUKW jest sporo dłuższa niż ciężarówka GMC na której jest oparta jej konstrukcja.Część elementów, dorobiłem sam mniej lub bardziej udanie. Łoże ckm zapożyczone z modelikowego M35A2 po drobnych zmianach, browning zaprojektowany od podstaw, wyszło ok 50 części, wnętrze kabiny dostało sporo detali ode mnie, min, uchwyt na broń, otwarty mapownik, dźwignie sterowania ciśnieniem itd. Silnik (i komora silnika) zaprojektowany od podstaw i przemalowany na właściwy kolor (w wycinance był szary)

 
07-05-20 15:50  Odp: [Galeria] DUKW Drafmodel 1:25
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Witam , no teraz to już widać jakość i kolor modelu. Bardzo ładnie wykonany, z dbałością o szczegóły. Gratuluję.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024