FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
25-04-20 13:04  [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Mam pytanie. Czy ktoś orientuje się może, czy jest szansa na wykorzystanie tłoczonej kabiny do Łosia dedykowanej do modelu z FlyModel do Łosia z Kartonowej Kolekcji? Czy konstrukcja przedniej części kadłuba uniemożliwia to? Będę wdzięczny za odpowiedź.

--
54323031

 
25-04-20 13:15  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Miałem (czas przeszły bo poleciały w kosz) kabinki z GPM-u porażka w ogóle nie pasowały, pytałem we fly models pan twierdził, że ich kabinki do wydania z KK będą pasować, ale ma być za jakiś czas dlatego próbuje przód zrobić samemu, zaraz się biorę. Mam wrażenie, że zrobienie tego przodu zajmie mi tyle co reszta modelu, będę próbował do pozytywnego skutku.

--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 
25-04-20 13:43  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Czylinie bawić się w tą z GPMu? Bo tam właśnie planowałem zakupić.

--
54323031

 
25-04-20 14:02  Odp: [P] PZL.37B
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Nie ma szans podeślę Ci zdjęcia zobaczysz w czym problem, wieczorem. Napisz mi na priva żebym nie zapomniał.




--

Post zmieniony (25-04-20 14:20)

 
25-04-20 17:04  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Pokaż te fotki na forum...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
25-04-20 17:50  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 


to pierwsze koty za płoty, ale szkielet wyszedł minimalnie za duży. Jestem w trakcie poprawiania.


Najbardziej zbliżony do prawidłowego kształt dziobu


GPM kontra to co powinno być, dodatkowo na końcu odlewki GPM jest kołnierz, poza tym szerokość odlewki z GPM jest większa. Generalnie jak wyciągnąłem przesyłkę i popatrzyłem to wątpiłem, że to będzie dobrze pasować.

Zobaczymy co wyjdzie ostatecznie pierwszy raz robię coś takiego dlatego dużo operacji jest powtarzanych a to zajmuje czas ale jestem dobrej myśli. Gdyby nie ta szyba to bym już chyba skończył tego Łosia.

--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 
26-04-20 06:54  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
tofiki 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Super kabinki do łosia zrobił Jańcio trza by do niego napisać na kabince połamał zęby

--
IN-NY Dom Kultury Ruda Ślaska

 
09-10-21 20:48  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
Windus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 1

Panowie odkopię temat.
Kabinka z Fly Model pasuje do KK?

--
Skończone:
Bell AH-1F "Cobra", PZL W3-W "Sokół", Pantera, Sopwith F.1 Camel, Hawker Hurricane Mk.IIB, Messerschmitt Me 109 F-4, F-104G Starfighter, Mirage F1CT
W toku:
IJN Oyodo

 
09-10-21 23:01  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
Radek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
 

Na stronie Fly Model piszą, że można ich kabinkę wykorzystać do modeli innego wydawnictwa. Swego czasu pisali, że po wypuszczeniu 3 wydania ich Łosia poprawią wytłoczkę kabinki.
https://www.flymodel.pl/akcesoria-modelarskie/408-oszklenie-kabiny-pcv-pzl-p37b-los.html?search_query=oszklenie+los&results=266

--
pozdr, Radek

 
10-10-21 05:28  Odp: [P] PZL.37B "Łoś" - kabina
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Rozmawiałem z Panem Pawłem w Przeciszowie na temat oszklenia do Łosia. Mówił, że pracuje nad tym, ale kiedy będzie nie wiadomo jeszcze.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024