FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)

Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  

Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok bez stronicowania (rolka)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
03-10-21 21:21  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4

Tak właśnie powstają piękne modele! Modele, co warto podkreślić, które pretendują do jak najdokładniejszego odwzorowania rzaczywistego wyglądu obiektu.
Wielkie brawa za podejście do tematu oraz precyzję i jakość wykonania. Podziwiam!

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

Odpowiedz na tę wiadomość 

03-10-21 21:46  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
ADI   

Aktualizacje rzadkie ,ale warto czekać na takie zdjęcia .Dla mnie pierwsza liga brawo

04-10-21 11:36  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Ryszard 

Na Forum:
Relacje w toku - 34
Galerie - 32

- 9

Super, wspaniałe wykonanie !

24-10-21 17:17  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Cześć, doszły najwyższe platformy głównej nadbudówki, do których ponowie dodałem na podstawie fotografii przewody komunikacyjne (speaking tubes, voicepipes). W dalszej odsłonie zabieram się za maszt.

--

25-10-21 15:08  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Karas 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1

Mega zacnie się to prezentuje.

10-10-22 18:35  Odp: [R] HMS Hood Military Model 1-2/2011
Tomek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1

Minął cały rok od ostatniego wpisu i stwierdzam, że narodziny córeczki nie sprzyjają pracy nad modelem. Niewiele też przybyło elementów, ale obiecuję poprawę i częstsze aktualizacje. Powstały maszty, a także bocianie gniazdo.
W ostatnim czasie bardziej niż nad budową modelu skupiłem się na przygotowaniu gablot do ochrony i ekspozycji dla KGV i Hood'a (córeczka zaczyna chodzić, więc model okrętu bez gabloty, to igranie z ogniem). Znalezienie szklarza, który zgodzi się wykonać gablotę szklaną 4mm w rozsądnej cenie zajęło blisko miesiąc. Ale myślę, że warto było dłużej szukać, bo nie chciałem przepłacać. Dodam też, że rozpiętość cenowa jest naprawdę duża, ale ogólna zasada im dalej od dużego miasta tym taniej sprawdziła się. Obecnie czekam na gablotę dla KGV, więc jeśli efekt będzie zadowalający, to od razu zlecę kolejną na Hood'a.

Post zmieniony (10-10-22 18:42)

Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Widok z podziałem na strony: strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6