FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
20-04-20 19:05  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Mucha, oszklenie dziobu nie bedzie pasować, bo jest to inna wersja tej maszyny. Halifax z Fly Model ma dziób w stylu Lancastera

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
20-04-20 19:06  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Niestety Fly Model to zupełnie inny dziób

Tak to wygląda od dołu.

 
20-04-20 23:05  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
lubię placki   

Witam , jak do tej pory praca idzie dobrze , wysłałem maila , pozdrawiam Jacek.

--
modele to moja pasja.

 
22-04-20 13:24  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Ogonek wielkości niejednego myśliwca.
Trochę miałem problemów ze spasowaniem lotek. Wyszło jak wyszło




Pozdrawiam

 
22-04-20 14:48  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Bardzo ładnie wyszło !

 
22-04-20 18:31  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podoba mi się to co już wykonałeś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
23-04-20 19:45  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
lubię placki   

To będzie bodajże pierwszy Halifax sklejony z Mm na forum. Powodzenia w dalszej budowie .

--
modele to moja pasja.

 
24-04-20 22:22  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
misiek76 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Super, że go rozgryzłeś.

 
02-05-20 13:58  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 

Jeszcze długa droga do końca.

Przyszła kolej na brzuch potwora.
Dawno się tylu otworów nie nawycinałem.


Było trochę problemów. Klapy są trochę za duże, jest też drobny błąd w numeracji. Szablony siłowników natomiast wyglądają jakby były nie od tego modelu.
Mam nadzieję, że chociaż trochę przypomina to komorę bombową.

Teraz przede mną skrzydła.

Pozdrawiam

 
02-05-20 22:57  Odp: [R] Brytyjski ciężki bombowiec Halifax Mk IIB Mały Modelarz
sztukmistrz 

Na Forum:
Galerie - 9
 

Fajnie wychodzi, ale tempo też masz zacne jeszcze 1 m-c i finito ;).

--
uwielbiam zapach butaprenu o poranku

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024