FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
05-04-20 09:14  [G] SdKfz 265 - Kartonowy fan 8/2001
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Witajcie :)
To kolejny model z tych „leciwych”, który bardzo długo czekał żebym się nad nim zlitował;)
Zbudowałem go dawno temu i odłożyłem na półkę, gdzie pokrywał się kurzem;). Podobnie jak PzKpfw II ausf C jego także nie zdecydowałem się pokazywać na żadnym forum.
Jedynie raz w roku na WSMK we Wrocławiu wystawiałem go publicznie, ale tylko dla „zrobienia tłoku”;)
Wyglądał wtedy tak:



W końcu nadszedł czas, aby i nad nim się „zlitować” i wydłużyć mu życie. Tak jak w przypadku poprzednich modeli i ten został potraktowany washem z farb olejnych i pigmentami.
Postanowiłem go teraz pokazać, choć zdaję sobie sprawę, że nie jest to model wysokich lotów.
Myślę, że czasami warto pochylić się nad starymi modelami zwłaszcza w przerwach nad bardziej wyrafinowanymi projektami. Choćby dla odpoczynku;)











--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
05-04-20 09:23  Odp: [G] SdKfz 265 - Kartonowy fan 8/2001
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Jakby ktoś nie wiedział co oznacza zwrot druga młodość to ten model jest klasycznym tego przykładem.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
05-04-20 09:55  Odp: [G] SdKfz 265 - Kartonowy fan 8/2001
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Ja napiszę akronimem: ZAJE...!!!! :)

--

Post zmieniony (05-04-20 09:55)

 
05-04-20 14:13  Odp: [G] SdKfz 265 - Kartonowy fan 8/2001
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Właśnie oglądałem wycinankę. Zastanawiałem się nad równoległym klejeniem z Flakpanzerem. Potej galerii wiem, że go chcę ;) Jak zwykle fantastyczna robota..

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
05-04-20 15:48  Odp: [G] SdKfz 265 - Kartonowy fan 8/2001
kadlubek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 15
Galerie - 9
 

Przypomniało mi się jak kilka lat temu zrobiłem swojego. Z tego co pamiętam musiałem trochę przerobić szkielet, aby oklejki pasowały. Ale model prezentuje się bardzo ciekawie. Też miałem swojego podmalować, kupiłem wszystko i uznałem, że to jednak ponad moje siły i został taki pstry. teraz po kilku latach słońce i kurz zrobiły swoje. Ale twój jest dużo ładniejszy.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024