FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Poprzednie wiadomości  |  Następne wiadomości 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
22-03-20 23:54  [Technika] Klejenie poszycia samolotu
Pavvelek  

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

N6s wstępie proszę o nie wklejanie linków do podobnych tematów bo na tym forum i na innych nie ma odpowiedzi na pytanie które mnie męczy. Przejrzałem wszystko...
A chodzi mi o wyjasnienie mi tego jak to robic
Kleje kadlub na 2 wregi
A to moje pytania

1. Wyciołem część poszycia czy mam zamknąć ja z jednej i drugiej strony wregą czy do jednej strony poszycia dołączyć drugie i mieć połączone dwia poszycia i otwarte końce z jednej i drugiej strony?

2 Najpierw sklekam klejem poszycie a później wciskam wrege?
Jesli tak to poszycie nie bedzie idealnie uformowane do wregi a poszycie mamy juz sklejone?

3 Jesli w sklejone poszycie wklejam wrege to rowno do "czoła" czy wklejam ja trochę głębiej

4 Czy poprawnie jest jednak wycięcie wregi posmarowanie jej klejem i oklejenia dookola poszyciem

5 czytałem o szlifowaniu wreg co jest oczywiste tymbardziej przy formowaniu na dwie wregi ale czytałemo szlifowaniu poszycia. Jak to zrobić skoro to cienka kartka ?

Z gory dziekuję za odpowiedz i wyrozumiałość

 Odpowiedz na tę wiadomość  |  Tematy/Start  |  Wyświetlaj płasko   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

 Tematy Autor Odsłon Data
 [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
Pavvelek 7548 22-03-20 23:54
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
balu109 574 23-03-20 00:29
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
Pavvelek 518 23-03-20 01:19
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
Roland 506 23-03-20 06:14
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
MARIUSZ 517 23-03-20 10:24
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
Pavvelek 497 23-03-20 12:13
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
Rafael 478 23-03-20 11:02
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
balu109 465 23-03-20 12:13
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
Rafael 481 23-03-20 17:38
 Odp: [Technika] Klejenie poszycia samolotu  nowe
balu109 509 23-03-20 18:02

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024