FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 
04-06-20 18:40  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
Pawcio   

Pobrane.
Bardzo dziekuje :)

Pozdrawiam
Paweł

 
04-06-20 20:12  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

Pobrałem, bardzo dziękuję ! Dalej uważam, że Twoje modele będące efektem ogromu pracy, zasługują na zdecydowanie większe docenienie niż podziękowania. Może na wzór wielu darmowych programów komputerowych zrobisz opcję donacji skoro nie myślisz o sprzedawaniu ? Obawiam się, że Twoją dobrą wolę wykorzystają spryciarze z aliexpres czy coś w tym stylu.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 
04-06-20 21:23  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
Rafał Ż. 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 11


 - 17

Piękny, jak każdy włoski samolot. Ja bym naprawdę z chęcią nabył porządnie wydrukowany offsetowo na profesjonalnym sprzęcie. Gratuluję umiejętności!!!

--
Hangar:
TS-11 ISKRA
Gotowe:
1.Hurricane 2.P11c 3.Albatros 4. Ansaldo 5.PZL-38 WILK 6.F1 Ford B190 7.F-14 Tomcat

 
04-06-20 21:58  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
Greg77   

Bardzo dziękuję!!

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
04-06-20 22:14  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
yak   

Pociągnięty, może kiedyś się wydrukuje, się sklei i stanie koło orlikowego SM 79 :-)

Post zmieniony (04-06-20 22:15)

 
04-06-20 22:17  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Jhradca dobrze prawi, przydałaby się jakaś opcja podziękowania z świetną robotę którą wykonujesz. Myślę, że wielu z nas odczuwa taką moralną potrzebę :)

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
05-06-20 07:40  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Wspaniała robota. Pomimo, że samoloty to nie do końca moja bajka, relację śledziłem cały czas.
Pytanie do tych, którym udało się pobrać pliki - w którym miejscu to zrobiliście? Strona generuje całą masę spamu, reklam i nie wiadomo jakiego jeszcze syfu...za wyjątkiem linka do pobrania.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
05-06-20 08:25  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
yak   

Pomarańczowy prostokąt "DOWNLAD NOW" po prawej stronie ekranu. Pierwsze 2-3 kliknięcia to reklamy, które szybko zamykałem i za 3-4 razem się pobiera. Dla obcykanych ze stream'ami to normalka :-)

 
05-06-20 17:50  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
lubię placki   

Podziękowania również z mojej strony ,ściągnięte za pierwszym razem bezproblemowo. Pozdrawiam Jacek.

--
modele to moja pasja.

 
06-06-20 07:46  Odp: [R] Savoia Marchetti SM84, Skala 1:33, Projekt wlasny
Adam   

Pomóżcie proszę. Nie mogę otworzyć strony do sciągania. Zawsze pojawia się bląd 403 Forbidden.


Pozdrawiam


Adam

--
Proste modele sprawiają także wiele radości :o)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 10Strony:  <=  <-  6  7  8  9  10  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024