FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 
23-12-19 17:01  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
Anubis 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2
 

Najprawdopodobniej będzie tak jak on, Ciesielskiego, Bf-109E-4 lub Ki-61 - poziom złożoności do wyboru

 
23-12-19 17:57  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Potwierdzam to co napisał Anubis. Model jest przygotowany tak, że poziom trudności można dopasować do własnych umiejętności. Przedział silnika jest opcjonalny.
Rafał Ciesielski to bardzo dobry projektant. Ja jestem odpowiedzialny za grafikę, więc nie będzie źle. Nie ma się nad czym zastanawiać tylko kupować:).

 
23-12-19 18:07  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
henrykk   

Marcin Dworzecki napisał:

> Rafał Ciesielski to bardzo dobry projektant.
Potwierdzam!!!

--
Pozdrawiam
Henryk

 
23-12-19 21:13  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
Seweryn 

 

Rafał Ciesielski to bardzo dobry projektant - to się wie :)

--
Seweryn

 
24-12-19 08:23  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Włodek napisał:

> Niemcy mają najlepsze produkty od Paryża po Tokio i mają tak już od 100 lat. Może dlatego modelarze
> kochają germański sprzęt wojskowy i jego ikony jak "stodziewiątka".

Otóż to, może właśnie dlatego. Cieszę się na ten model :)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
24-12-19 09:25  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Dziękuje za słowa optymizmu. Czekamy na ukazanie się modelu :).

--

 
25-12-19 00:19  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
Piter16 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 3
 

Dla mnie największy paradoks malkontentctwa niektórych kartoniarzy, to to, że jak pojawiła się, np. ta 109, to jest masa ludzi, którzy się cieszą jak dziecko na ten model, który pewnie rozejdzie się na pniu, a oni mówią: "ble, stary kotlet, znowu to samo!". ;) Trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć jednego: ikona luftwaffe, to tak chodliwy temat, że ja się wręcz dziwię, że tak rzadko się pojawia. Ma na tyle dużą rzeszę fanów, że każda wersja i malowanie znajdzie wielu odbiorców i przyniesie zyski.
Poza tym, ostatni taki KA z Bf-109 wyszedł w 2010 roku, jeśli się nie mylę. Ile to już lat? Ile trzeba mieć IQ żeby się domyśleć, że po tylu latach to już chyba kotlet nie jest? ;)
Pozdrawiam tych co się z nowości cieszą, jak i z tego, że tak dobre wydawnictwo prężnie działa. :)

 
25-12-19 01:15  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
skarczew   

@Piter16:
1. KA nie wydał Bf-109 K4.
2. Ostatni K4 jest chyba z 2015 z YG Model.
3. Całkiem nie najgorszy Bf-109 wydała KK w 2016 ;) .
4. Modeli Bf-109 nigdy nie za dużo, biorąc pod uwagę produkcję :) .

 
27-12-19 14:46  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Piter16; ci, którzy mają inne zdanie niż Ty, nie koniecznie muszą mieć problem z IQ.

--
serwusik

 
27-12-19 17:10  Odp: [Z] Niemiecki mysliwiec Messerschmitt Bf-109 K4 - MODEL HOBBY
syk 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Fajnie że będzie kolejny Messer 109 ;]
Mam chyba z 70 szt, ten będzie następny ;-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 7Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024