FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
21-11-19 21:57  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

No właśnie, prosiłem o malowanie izraelskie swego czasu 😕 piaskowe, była by fajna bryka.

 
22-11-19 00:10  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Izraelskie byłoby rzeczywiście super, ale tego i tak z prawdziwą przyjemnością kupię. Mam starego MM i nawet się do niego przymierzałem był, ale różnice w kolorach między poszczególnymi arkuszami wymusiły powiedzenie "pas".

 
22-11-19 01:02  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
balu109 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


 - 3

Pamiętam, lata trzy wstecz szły rozmowy o kupnie Polską śmigłowców Apache. Miała historia przedłużenie?

--
Pieniądze to nie wszystko

 
22-11-19 09:24  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

mam podobne odczucia jak walkiria, model odświeżany z 1995 roku, jakby nie było ;)
mam tego z '95(zaczęty, fatalny karton), 2003 nic to, obejrzę tego nowego

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
22-11-19 10:47  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
kari   

Tak jak z Hawker Hurricane: Mk. I, IIB i IIC..., a teraz przyjdzie czas na "apacza": szarego (USA), piaskowego (IAF) i plamiastego (JGSDF)
i trzy następne numery gotowe (!) :-I.
--------------------------------------------------

 
22-11-19 10:52  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Tak jak z Hurricanem czy Cobrą, nie widzę nic złego w tym że byłby wybór kilku malowań ciekawego modelu.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
22-11-19 11:50  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
Sławko   

Niby kotlet, niby odświeżony projekt ale... pokażcie mi lepszy kartonowy model 1/33 tej maszyny?
MM '95 - staruszek do odesłania na emeryturę ze względu na karton ;)
MM 2003 - mam i niestety są w nim także wady w druku.
ModelFan 1/99 (?) - nie mam, nie widziałem ale to także już wiekowy projekt i z dostępnością oraz ceną może nie być tak różowo.
Więcej nie kojarzę.

Dlatego z punku widzenia marketingu to raczej dobry produkt :)

Może rzeczywiście malowanie mogło by być atrakcyjniejsze ale i to też jest pewną odmianą bo jeśli mnie oczy nie mylą a monitor za bardzo nie przekłamuje kolorów to na arkuszach widzę szarości a nie zielenie.

Ja kupię :)

 
22-11-19 12:50  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

Jeszcze był Fly model, ale fakt lepszego opracowania nie ma. Projekt bardzo fajny, dobrze przemyślany a malowanie -kwestia gustu, komuś się spodoba, komuś nie. Stosunek cena-jakość i tak nie do przebicia. Jeśli druk będzie do przyjęcia to pełnia szczęścia.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
22-11-19 14:38  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
Paweł   

Projekt aż się prosił o odświeżenie, z resztą jest jeszcze kilka innych fajnych modeli Pana Mistewicza do reanimacji graficznej.

 
22-11-19 18:00  Odp: [N] AH-64A Apache - Kartonowa Kolekcja nr 33
Roli 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10
 

Ja tak może troszkę nie o samym modelu . Zauważyliście dziwnie rozmieszczenie uzbrojenia na okładce ? Znalazłem jedno zdjęcie Apache z takim rozmieszczeniem , tylko że na zewnętrznych pylonach ma po dwie rakiety Hellfire . Ta wersja może przenosić 4 rakiety Hellfire na zewnętrznych pylonach ?

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024