FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
02-01-04 10:00  [R/G] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Witajcie

Zachęcony relacjami kolegów z forum, w pocie czoła budujących modele jednogroszówek i zapałek, postanowiłem i sam coś skonstuować. Wybór padł na pinezkę, która to okazała się modelem absorbującym moją uwage przez prawie cały miesiąc. Oto kilka fotek z jej budowy ;-)




Post zmieniony (20-10-09 21:25)

 
02-01-04 10:00  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Zdjęcie pierwsze, ukazuje ogrom pracy, jaką musiałem włożyć w budowę jej podstawy







Post zmieniony (20-10-09 21:20)

 
02-01-04 10:01  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Tutaj, widok na pinezkę z góry. Efekt "błysku" uzyskałem poprzez długotrwałe pocieranie pinezki specjalnie sprowadzoną z zagranicy szmatką z płótna







Post zmieniony (20-10-09 21:21)

 
02-01-04 10:01  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Na zdjęciu trzecim pinezka pod kątem. Uciekła mi z obiektywu, więc ujęcie niezbyt dobrze skadrowane.








Post zmieniony (20-10-09 21:21)

 
02-01-04 10:02  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Zdjęcie następne, ukazuje skomplikowaną budowę jej czubeczka, który niestety nie wyszedł mi zbyt prosto. No cóż, nastepnym razem będzie lepiej....to moja pierwsza pinezka po kilkuletniej przerwie w zajmowaniu się kowalstwem artystycznym.








Post zmieniony (20-10-09 21:22)

 
02-01-04 10:02  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Tutaj widać efekty walki plemiennej. Pinezka ze złota została wygryziona z ekranu przez jej zazdrosną niebieską koleżankę z tablicy ogłoszeń. To jej chwila na zaistnienie w świecie, więc postanowiłem nie retuszować zdjęcia i dać jej "zabłysnąć" lub jak kto woli pokazać się w towarzystwie.







Post zmieniony (20-10-09 21:22)

 
02-01-04 10:03  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Niestety, niebieska pineska zauważyła zazdrosną złotą koleżankę i przemieszcza się w stronę kosza na śmieci. Chciałem uchwycić ją w ruchu, by pokazać Wam paniczną ucieczkę niebieskiej pinezki, więc zdjęcie jest trochę zamazane.








Post zmieniony (20-10-09 21:23)

 
02-01-04 10:04  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
randar 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
 

Na ostatnim zdjęciu żadnej pinezki proszę już nie szukać. Obie zakonczyły żywot skacząc z biurka, więc zostały tylko nic nie znaczące cztery obiekty, które mogliście również oglądac na wcześniejszych ujęciach. Wcześniej pokazywałem te dwudziesto-pięcio milimetrowe działka, abyście mogli zobaczyć, z jak ogromnymi pinezkami przyszło mi sie męczyć. I wszystko na nic....obie wessał odkurzacz...








Post zmieniony (20-10-09 21:24)

 
02-01-04 10:09  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
panczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Co to Randar siedzisz nad Yukikaze, czy te działka to z czegoś innego? A pinezki to masz yhmm miałeś fajne, też muszę sobie kiedyś takie stworzyć.

 
02-01-04 10:41  Re: [relacja z budowy] Pinezka ;-)
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Brawo Randar !!! :)

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024