FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
27-10-19 18:46  Odp: [N] WAK - Polskie Kutry Torpedowe i Artyleryjskie
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


W skrócie.
Są to modele dla młodych modelarzy, wręcz "młodzików" i "skrzatów". Z takim zamysłem zostały zaprojektowane i nie będą "utrudniane", powiększane, ani modernizowane przez dodatkowe części. Tak jak seria pojazdów w 1:32 pomyślane są jako proste, szybkie modele dla dzieci. Doświadczeni modelarze mają tysiące modeli do wyboru, one nie bardzo.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
27-10-19 19:57  Odp: [N] WAK - Polskie Kutry Torpedowe i Artyleryjskie
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Napaliłem się na całą 5-tkę jako komplet. Byłem szukać cz.1 w empiku, jeszcze nie było. Teraz mnie WAK nieco rozczarował, oczywiste że po 10 zyla za zeszyt nie spodziewam się cudów. Ale mam nadzieję że to jednak coś więcej niż łódki dla początkujących modelarzy a la extra model.

 
28-10-19 01:58  Odp: [N] WAK - Polskie Kutry Torpedowe i Artyleryjskie
Waldek K 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 2
Galerie - 4
 

Popieram wydawnictwo i wydawanie takich modeli!
Starym wyjadaczom pod rozwagę: jak nie będzie nowego kartonowrgo narybku, to wydawnictwa będą plajtować wraz z ubywaniem Was i skończy się kartoniarstwo na obecnym pokoleniu. Proponuję więc ścierpieć proste modele dla dobra sprawy.
;-)

--
Najlepsza skala to...? 1:100!!!
W budowie: PT-109 i PT-171 , USS Emmons
Free papermodel LCP(S)

 
28-10-19 10:24  Odp: [N] WAK - Polskie Kutry Torpedowe i Artyleryjskie
tyg   

Przecież wystarczy wejść na stronę wydawcy i obejrzeć zdjęcia prototypów. To SĄ modele dla dzieci a'la Extra Model i super, że takie modele są wydawane.

--
Pozdrawiam
tyg

 
28-10-19 11:25  Odp: [N] WAK - Polskie Kutry Torpedowe i Artyleryjskie
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Generalnie te obiekty pływające nazbyt detaliczne nie były. Z tego co można obejrzeć to w ogólnym efekcie wygląda lepiej niż nieco bardziej zdetalizowany Wilczur ze starego MM na katastrofalnym papierze. Jako komplecik i tak sobie skleję. A co do tych uproszczonych modeli to na jakimś mieszanym konkursie widziałem tankietke 1:32 z WAK i byłem w szoku że mimo narysowanego układu jezdnego prezentowała się wizualnie lepiej niż plastikowa mikroskopijna tankietke w skali 1:72.

 
28-10-19 15:06  Odp: [N] WAK - Polskie Kutry Torpedowe i Artyleryjskie
el_paw 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 27
Galerie - 7
 



Post zmieniony (28-10-19 21:06)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024