FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
16-10-19 10:01  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

ceva - nie jestem rzecznikiem ani przedstawicielem wydawcy tylko zwykłym posiadaczem tego modelu, krótki maszt rufowy jest w schematach drutologii, dodatkowy dalmierz na nadbudówce rufowej też jest - widać oba wymienione elementy na rysunku nadbudówki rufowej na przedostatniej stronie w prawym górnym rogu, co do reszty modyfikacji poza Hotchkissami to nie analizowałem.
Swoją drogą, to jak dla mnie zabrakło w instrukcji wyraźnego opisu jakie elementy należy zastąpić lub dołożyć dla wersji z 1939 roku.
I ponawiam moje pytanie - w którym roku zmieniono malowanie pokładów z ciemniejszych na jasno szare?

--
"Si vis pacem para bellum"

 
16-10-19 11:27  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Ciekawa dyskusja.
Ja jednak pozwole sobie na prywate, korzystajac z obecnosci Wydawcy. Piotrze, jak ostatnio rozmawialismy, to wspominales, ze w najblizszym czasie bedzie samolot. Jednak cisza w tej sprawie. Czy mozna liczyc w niedalekiej przyszlosci na lotnicza nowosc? No i skoro Marcin robi dla Ciebie grafike, czy bedzie wspolautorem tego opracowania?

Pozdrawiam i jak widac Wojtka to ciezko zadowolic :D

 
16-10-19 11:42  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
yak   

Skoro wydawca bywa obecny i nawet uszczypliwy to zapewne pamięta swą deklarację umieszczoną w tym wątku: DLA PIERWSZEJ GRUPY KUPUJĄCYCH - MODEL W PEŁNYM ZESTAWIE W PROMOCYJNEJ CENIE !!!PROMOCJA OBOWIĄZYWAĆ BĘDZIE TYLKO W NASZYM SKLEPIE FIRMOWYM DO 15.10.2019 LUB DO WYCZERPANIA PULI PRODUKTÓW!!!!.
Kto ciekawy niech zajrzy na stronę sklepu: http://www.model-hobby.pl/index.php?f=prod&pid=3971Brak towaru (stan na 16.10.2019 g. 11.40). A może jest inny sklep firmowy? Może kupować trzeba gdzie indziej? Gdzie?
Zgodnie z tradycją wpis ten zostanie zapewne olany, jak każde zapytanie o promocję szumnie zapowiadaną w zapowiedziach modeli z tej firmy. Taka karma.

Post zmieniony (16-10-19 12:17)

 
16-10-19 12:22  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Dziadek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1


 - 4

Witam...
"yak" zgadzam się z Tobą, też czekam na ten model jak zapewnił wcześniej wydawca w promocyjnej cenie ale na stronie cisza a promocja już się zakończyła hehe chyba, że data zakończenia jest inna i gdzieś ja przeoczyłem, dlatego proszę niech się w końcu wypowie wydawca co z tą promocją i kiedy model będzie dostępny...
Pozdrawiam...

--
Na półce "Relacje z Galerią"
*******************************
* Fokker Dr.1 MM * Fokker E.V (D.VIII) MM * Sopwith F.1 CAMEL MM * Fokker D.VII KK * Ścigacz OP MM * Fokker E.II GPM * Friedrichshafen FF33E GPM * Morane-Saulnier L-Answer * Nieuport IV-Answer * Macchi M.5 Answer wyd.I * Halberstadt D.II-GPM * Macchi M.5 Answer wyd.II * Das Boot U-25 typ. IA Fly Model nr.16 * Das Boot U-116 typ. XB Fly Model nr.16 *

W budowie "Relacje w Toku"
*******************************
Das Boot U-141 typ. IID GPM 31/2012
Ford Tfc - Modelik 8/04

 
16-10-19 12:33  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Wychodzi na to, że ceva z Najgerem wykupili cały nakład.

--
serwusik

 
16-10-19 12:43  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
97 



Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

ale co WY? przecież zestaw ryfli i szkielet laserowo cięty jest, kij tam , że modelu nie ma... ;)

--
----------------------------------------------------------------------------
o tu choszm ... o takie
F4 Phantom II A10 Thunderbotl II

 
16-10-19 12:44  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
yak   

Podobne wpisy o promocjach miałem w wątku o I-400, I-58 i IJN Take. I generalnie nie muszę kupować, nie mam obowiązku, ale ironiczne uwagi pan wydawca niech kieruje do siebie, a potem niech czepia się innych.Raj modelarza = resztę do ryfli i szkieletu można dorobić, albo skleić sam szkielet. Prekursor już był, nawet pamiętam ożywioną dyskusję.

Post zmieniony (16-10-19 12:47)

 
16-10-19 15:45  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Marcin Dworzecki 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

Panowie, niepotrzebnie się tak spinacie:). Pan Walo w pocie czoła pracuje nad dodatkami i czeka na dostawę reszty modeli z drukarni. Nie ma powodów do obaw, dla wszystkich wystarczy. Uwaga! Kobiety w ciąży mają pierwszeństwo!

 
16-10-19 16:28  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
yak   

Panie Marcinie,
mój wpis ma charakter uniwersalny i ilustruje co najmniej wielomiesięczny stosunek wydawcy do kogoś kto ma ochotę płacić za efekty między innymi Pańskiej pracy. Nie jestem w ciąży.Poczekam z zakupami na odpowiedź wydawcy.

 
16-10-19 20:06  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

A ja przyłączę się do pytania Najgera do wydawcy odnośnie kolorystyki pokładu. Kiedy zmieniono kolor na jaśniejszy i dodatkowo z jakiego źródła pochodzi ta informacja bo mnie, mimo usilnych starań nie udało się ustalić jakimi dokładnie kolorami wg RAL był pomalowany Wicher we wrześniu 1939 r.

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024