FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
13-10-19 09:57  [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Serwusik.
Oto ulepek ;-)

















Pozdrawiam.

--
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...

 
13-10-19 10:27  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Tomasz K. 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 55


 - 11

Wygląda, jakby prosto z poligonu wrócił po rakietę. Świetna robota!

--
Pozdrawiam!
Po za klejeniem - malarstwo i rysunek http://sabbstone.deviantart.com/

 
13-10-19 10:41  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bardzo fajny. Ogrom pracy pewnie kosztowało. Czy to jest ten sam, który był wystawiony na paprykarzu?

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
13-10-19 11:53  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
MarioTechNet 

 

Świetny, rewelacyjny, bardzo mi się podoba - Pozdrawiam

 
13-10-19 12:14  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Chwała za sklejenie, bo sam go kleiłem. Ale takie brudzenie bez dioramy to gruba przesada.

 
13-10-19 17:26  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Model rewelacyjny ale rzeczywiście diorama by mu się przydała :)

 
13-10-19 18:20  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Gratuluję ukończenia modelu. U mnie leży od początku wydania i czeka, czeka. Model ładny , ciekawy, ale jak ma rakiete, to pokusiłbym się o dorobienie kabli połączeniowych ( pojazd - rakieta) sa zdjecia dobrej jakości w internecie. Ponadto przydałby się lepsze zdjęcia, te wydają się jakby prześwietlone, niedoświetlone. Moja uwaga spróbuj wykonać zdjęcia przy naturalnym oświetleniu.Ogólnie model miodzio. Pozdrawiam

 
13-10-19 20:02  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Mam podobne uwagi co Sławek do zdjęć. No i ta rakieta, która aż się świeci na tle pobrudzonego Scuda - przydałoby się ją też trochę utyrać. Poza tym dobra robota - tym bardziej, ze to czasochłonny i trudny model.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
13-10-19 20:20  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Wbrew pozorom, wcale tak nie odstaje. Nawet jest to bardzo wiarygodne. Rakiety balistyczne były składowane w magazynach, a głowice do nich jeszcze w innych magazynach. Kilka lat temu rozmawiałem z człowiekiem, który służył w wojskach rakietowych. Głowica nuklearna była dostarczana w 20 minut. Nosiciel jechał do wskazanego miejsca gdzie był uzbrajany. Możliwe jest zatem aby się upaćkał w drodze do. Pytanie tylko brzmi czy aż tak. Dużo ciekawych rzeczy się dowiedziałem przy okazji. Nawet to, że na poligonie w głębi ZSRR do dziś stoją nagrobki polskich załóg, które odpaliły rakietę nie odkręcając "śrub wiatrowych" przez co rakieta nie mogła stanąć w pionie...

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
14-10-19 07:00  Odp: [G] SS-1C SCUD B Modelik 4/2007 skala 1/25
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Nie słuchaj tam wyżej, ze brudzenie jest przesadne, bo bez dioramy czy tam coś. Wyszło super. Tylko szkoda, że nie dałeś jakiegoś przedmiotu/modelu do porównania gabarytów, bo domyślam sie, że to kawał pojazdu.

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024