FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
05-11-19 18:58  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czyniąc długą historię krótką - pokłady przemalowano w 1934r

Dziękuję za wdzięczność robaczki


--

Post zmieniony (05-11-19 19:39)

 
06-11-19 18:48  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Lukee 

 

Kupiłem...
Jak będę robił to wersję 1934 więc rozważania na temat szukania części po arkuszach traktuję z lekka. Proponuję skupić się na przepięknie wykonanej robocie Wydawnictwa. Nadruki imitujące 3D są według mnie doskonałe! Rzeczywiście zauważyłem, że burty troszkę odstają od reszty jeżeli chodzi o imitację wypukłości (wklęsłości) przy podziale blach ale bulaje ten niedostatek pokrywają z nawiązką. Ogólnie rzecz biorąc model wart swojej ceny. Przynajmniej w 2D ;-) Na ocenę pasowalności przyjdzie jeszcze czas. Choć nie sądzę by były jakiekolwiek problemy :-)

Pozdrawiam i życzyłbym sobie od Wydawcy kolejnych równie ładnie opracowanych jednostek PMW.

 
11-11-19 08:21  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
F4kL0gic   

Nadal brakuje w ofercie samego modelu. Taka opcja się pojawi, czy to nowa strategia wydawcy? W sensie "chcesz model...to kup z laserami, lub w ogóle".

 
11-11-19 09:28  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

F4kL0gic - nowa strategia może być taka - zadzwoń do Wydawcy i się spytaj. To że w ofercie nie ma, nie znaczy że samego modelu nie kupisz...

 
11-11-19 11:42  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Ramm - dziękuję za odpowiedź. Myślałem, że było to trochę później.

--

Post zmieniony (11-11-19 11:44)

 
28-11-19 20:18  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
MichałR   

Cześć!

Będę Bardzo wdzięczny jeżeli ktoś kto planuje wykonanie modelu na 39 rok, udostępni mi pokład na rok 34.

Pozdrawiam

Michał

 
18-12-19 09:36  Odp: [N] Polski niszczyciel ORP Wicher - MODEL HOBBY
kari   

... może wrzucilibyście "Wichra" do sklepów przed Świętami.
Z góry dziękuję.
-----------------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024