FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  -> 
04-07-19 10:30  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Witam! Może przeoczyłem, ale dla pewności dopytam: czy Renault R-35 będzie wydany w tym roku?

 
05-07-19 12:27  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
kari   

cytat z proArte 21-09-17 13:49: "ASAHI 1901(biało-żółty) i 1904 (szary) planujemy dwie wersje malowania przed i w trakcie wojny rosyjsko-japońskiej w dwóch skalach 1/200 i 1/350."
... i pytanie czy nadal w planie jest wydanie tych dwóch wersji?

przy okazji znalazłem:

na malunku(?); burty - szare, nadbudówka - biała, kominy i maszty żółte, armata i lufy - czarny;

na foto; burty - białe, nadbudówka kominy i maszty - żółty(?), armata -biała(?), lufy czarne;





Post zmieniony (05-07-19 12:32)

 
09-07-19 20:44  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
proArte   

Już wyjaśniam co do ASAHI. To co widzimy na pocztówce to okręt w trakcie wyposażania (wieża jeszcze nie pomalowana w docelowy kolor). Zdjęcie poniżej to okręt który w takiej postaci popłynął do Japonii. W modelu będą obie wersje malowania wież. :)

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
12-09-19 22:45  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
Marek S. 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czy coś wiadomo na temat dodruku karty z kadłubem.RWD-8 "Podoficer.7". ?



--

 
13-09-19 08:03  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
ANDSZY   

Witam .USS Lafayette i IJN Kasuga będzie w Przeciszowie?

 
13-09-19 16:45  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
proArte   

Witam wszystkich

Długo się nie odzywałem - ale najpierw urlopy potem praca i tak mineły 2 miesiące.

Mam dobre i złe wiadomości. Z dobrych to wszystkie zapowiedziane okręty (3) wyszły spod maszyny i dzisiaj spakowaliśmy po 20 sztuk do Przeciszowa - jesteśmy jutro od godziny 8.30 na miejscu. ZAPRASZAMY!!!!
Zła wiadomość to taka że żaden z zaplanowanych samolotów nie jest gotowy :(
Wszystko się na to złożyło, ale niestety głownie brak mojego czasu.

I tak poprawiony "PODOFICER-7" w skali 1/33, kolejny RWD-8 SP-BAF, i Fiat G-55 dwumiejscowy oraz RWD-8 Podoficer w skali 1/50 będą drukowane dopiero za około 3 tygodnie - dlatego też bardzo przepraszam wszystkich oczekujących za to opuźnienie. Ale model będą w sprzedaży od 15-20.10.2019.

Kolejne zaplanowane: FIREFLY MK.I - czekał na potwierdzenie iż skrzydła się składają i dopiero teraz Marek to czyni. A zatem jak dostanę sklejone skrzydło i zobacze że wszystko pasuję dokończymy ten model i wydrukujemy.

Na zimę zaplanowane pozycje czyli PZL.6 i ASAHI 1901 nie są zagrożone. Po otrzymanych głosach od was o kabinie do Beaufigtera zleciłem Markowi opracowanie kabiny w wersji full z otworem do tyłu i do dołu tak aby każdy chętny mógł dokupić taką wersję dodatku do już posiadanych modeli. Razem z kabiną przygotujemy zaplanowany model Nr.22 który dawno temu była pokazywany (okładka).

Wreszcie jesteśmy na finiszu z R-35 po kolejnym klejeniu kompletu i sprawdzeniu wszystko wygląda ok. (pierwszy model już dostałem) kolejne dwa w ciągu nabliższych 3-4 tygodni mam otrzymać. Jest zatem szansa że pierwszy z nich ujrzy światło na gwiazdkę 2019.


i to tyle
a teraz
nowości:

MK-210 IJN KASUGA 1905




MK-211 USS LAFAYETTE 1863




MK-350-08 Le BIEN-HOA 1887




w przyszłym tygodniu pokaże okładki do zapowiedzianych samolotów a od 1.10 uruchomimy przedsprzedaż na te modele.

--

Post zmieniony (13-09-19 16:47)

 
13-09-19 22:35  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


 - 1

Czy surówka do Kasugi jest gdzieś do wglądu? 🤔

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
19-09-19 19:22  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
proArte   

Witam
dla zainteresowanych uzupełniłem listę modeli na początku tego wątku.

--
wydawca Piotr Machalewski
http://polish-made.com/pl/producer/PROARTE/35

 
19-09-19 20:18  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
Dauntless   

Co z Firefly??

 
19-09-19 23:07  Odp: [N] Nowości i zapowiedzi proArte 2019
Seweryn F.   

Cztery posty wyżej jest info na ten właśnie temat :)
" Kolejne zaplanowane: FIREFLY MK.I - czekał na potwierdzenie iż skrzydła się składają i dopiero teraz Marek to czyni. A zatem jak dostanę sklejone skrzydło i zobacze że wszystko pasuję dokończymy ten model i wydrukujemy."

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 17 z 18Strony:  <=  <-  14  15  16  17  18  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024