FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-08-19 00:29  Odp: [P] Yamashiro z Answera
Pit Blank 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 3
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Ciekawi mnie porownanie twego modelu z Fuso.
Fuso jakos nie powalalo z Tego wzgledu ze to blizniak boje sie ze wiele czesci pochodzi z Fusoa i za tym jakosc

--
Yamata i Bismarki czekaja w kolejce ...

 
28-08-19 11:34  Odp: [P] Yamashiro z Answera
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dzięki wielkie za fotki.
Yamashiro był zapowiadany od wielu, wielu lat. Istnieje ryzyko że jest to odświeżony komputerowo stary projekt oparty na Fuso. Chyba muszę zobaczyć na żywo na jakimś konkursie zanim kupię bo cena jest wysoka i aspuruje bardziej do lotniskowców od Answer, niż do Kongo.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
28-08-19 14:17  Odp: [P] Yamashiro z Answera
karlos   

Raziel_3 Mam pytanie co masz na myśli pisząc o starym projekcie Fuso ? To znaczy co jest nie tak z tym projektem ?? Jest mało zdetalizowany czy zle opracowany?? Mam ten model i już niebawem myslę aby zacząć budowę .Dzięki za ew odpowiedz

 
28-08-19 22:10  Odp: [P] Yamashiro z Answera
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Chodzi tylko o detalizację. Mam Fuso, natomiast jeszcze nie sklejałem, więc nie wiem nic na temat samego spasowania. Zamierzam go zrobić w niedalekiej przyszłości.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
29-08-19 20:13  Odp: [P] Yamashiro z Answera
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

Mam Fuso, którego świadomie wybrałem zamiast Halińskiego, bo pomimo uproszczeń i niezgodności merytorycznych mam nadzieje, że jak go kiedyś zaczne, to skończe i będe sie cieszył obłędną sylwetką na półce bez wnikania w szczegóły "papiurowej zabawki". Tylko, że w Fuso wytnę bulaje tandetnie cieniowane "na półksiężyc", a niektóre może pozaklejam krążkami imitując ich zaspawanie. No ale dobra- kiedy był wydany Fuso. Bo Yamashiro to świeży temat i rozwiązania takie jak ww. cieniowanie okienek i (o, litości) trójkątne sklejki łączeniowe, to TROCHE nie ta epoka.

--
Nie jestem przesądny, bo to przynosi pecha.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024