FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
28-08-19 15:59  Odp: [G] Lokomotywa Spalinowa SM31 w skali 1:87 ( Zetka 3/02)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Zdzisław, sprężyny skręcałem sam. GPM niestety nie ma w swojej ofercie blaszek do tej maszyny. Na szczęście udało mi się je dostać u Ostbahna, ma w sprzedaży całą SM31 z blach do składania, ale udało mi się u niego dostać wybrane elementy do SM31. Są bardzo dobrej jakości, wykonane z nowego srebra i są dużo twardsze niż te z GPM-U. Kalki, tak jak już wspomniałem w pierwszym poście udało mi się jeszcze dostać na stronie kalkomanie.com. Niestety niedługo po tym jak je dostałem, właściciel zmarł. Na forum.modelarstwo.info, ktoś jakiś czas temu pisał, że działalność sklepu ma zostać wznowiona najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Jeśli chodzi o alternatywę, to wspomniany Ostbahn, wystawiał ostatnio na Allegro.pl kalkomanie, m.in. do SM31. Koła są firmy RB Model. Kilka lat temu kupiłem je na giełdzie modelarskiej. Co do ST44, to mam już model jeżdżący firmy Roco, ale może kiedyś się skuszę na kartonowego :)

Niedźwiedź, kalki do SM03 w skali 1:25 w malowaniu Cargo są dostępne na stronie GPM-u. Poniżej link:
https://sklep.gpm.pl/akcesoria/kalkomanie/1-25/sm-03-cargo-1/25-kalkomania

Post zmieniony (28-08-19 16:01)

 
13-10-19 17:15  Odp: [G] Lokomotywa Spalinowa SM31 w skali 1:87 ( Zetka 3/02)
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Serdecznie gratuluję przepięknego modelu oraz nagrody na konkursie w Rudzie Śląskiej!!! Na żywo model robi piorunujące wrażenie.

--
Pozdrowienia z Czech
Marcin
---------------------------------------
Dumny właściciel: kartonowakolej.pl
Dumny członek: Bielska Strefa Modelarska

 
14-10-19 20:13  Odp: [G] Lokomotywa Spalinowa SM31 w skali 1:87 ( Zetka 3/02)
Majster 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 8
 

Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wyróżnienie i do zobaczenia :)

 
15-10-19 11:02  Odp: [G] Lokomotywa Spalinowa SM31 w skali 1:87 ( Zetka 3/02)
KubaK 

 

Ja również gratuluję pięknie wykonanego modelu. Od razu przykuł moją uwagę podczas konkursu w Rudzie Śląskiej. Osobiście nawet oddałem na niego głos w głosowaniu publiczności :)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024