FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 27Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 
09-08-19 17:31  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Pacze, pacze i nie mogę się napaczeć. Coś takiego do mojego zestawu było by idealne tyle że bez bebechów. Wielki szacun. Czekam na jeszcze.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
14-08-19 13:31  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

@Krys: Dzięki za miłe słowo. Zawsze to motywuje.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cześć. Po powrocie do domu cos podziałałem przy FT17 i chciałbym się tym podzielić.

Z klocków, które jeszcze mi zostały z dzieciństwa złożyłem podstawkę, która przyda mi się przy montażu zawieszenia - na jej użycie przyjdzie czas:


Rozpocząłem walkę z wózkami kół jezdnych i samymi kołami - na razie komplet na jedną stronę:



Koło - i tak razy 9:



Pozdrowienia z deszczowego Rzeszowa

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
20-08-19 13:53  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Witam Państwa kolejnym epizodzie tragikomedii pod tytułem "Relacja budowy FT 17"

Ciąg dalszy prac nad zawieszeniem:






Przykleiłem do kadłuba także domek oraz pokrywę wlewu paliwa:


Tym razem pozdrawiam ze słonecznego Rzeszowa!

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
20-08-19 18:17  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Jest piękny, a to jeszcze nie czas chwalić!

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
21-08-19 09:31  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Kruszyna 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


 - 1

Rewelacyjnie to wygląda :)

--
W budowie:
Szkuta Wiślana | Łódź z Gokstad
Ukończone:
A7V | Wieża Nyska w Otmuchowie | Crusader III | Tiger I
Zawieszone:
Mark I

 
23-08-19 13:13  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

@Mucha: Ty mój najwierniejszy kibicu! Będę musiał jakoś Cię uhonorować :)

@Wojtas: Dzięki, cieszę się, że się podoba.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Witam ponownie.
Szperając w internecie rzuciła mi się w oczy jedna rzecz - przednia cześć "płóz" kończy się (czy tez zaczyna z racji tego, że to przód) bardziej ostrym kątem niż to jest w moim opracowaniu. Postanowiłem spróbować to skorygować choć trochę. Poniżej fotki obrazujące problem:



Zrobiłem także takie małe koreczki, które będą na górnej powierzchni płóz:


A także zbudowałem koło napędowe oraz przekładnię:





No to cześć!

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
30-08-19 13:31  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Rzeznik 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 8
 

Dzień dobry,
Mała aktualizacja. Udało mi się wykonać strykturę spełniająca kilka funkcji. Znajduje się tam system napinania koła napinającego, będzie pośredniczyć w mocowaniu płozy do kadłuba oraz będzie się tam znajdować jedna ze sprężyn. Przykleiłem także kilka elementów na samej płozie. Wszystko za obrazkach poniżej:








To już ostatni wpis w sierpniu. Myślę, że kolejna aktualizacja będzie koło poniedziałku lub wtorku.

--
Ukończone: PaK40 | Type 2 Ka-Mi | L6/40 | Renault FT | T34-85 | Crusader Mk.III | HL-2 Haroldek

Na warsztacie: plastik

 
30-08-19 20:01  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ta relacja jest lepsza niż niejeden serial w TV. Chciałbym go zobaczyć na żywo, to dopiero pewnie robi wrażenie.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 
30-08-19 20:02  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
piotter 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 10
Galerie - 14


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Podziwiam.
Nie przypuszczałem że ten knypek, choc zasłużony, doczeka się tak wypasionego projektu. ;)
Szcerze podziwiam.

--
Tyle pięknych samolotów do sklejenia...

 
30-08-19 20:22  Odp: [R] Renault FT17 / Projekt własny 1:25
Mucha 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Chyba nikt się nie spodziewał, do jakiego rozmachu to dojdzie. A pamiętajmy, że jeszcze przed nami wieża z uzbrojeniem! To będzie dopiero widowisko jak mogę przypuszczać.

--
Co zostało zobaczone, tego się nie odzobaczy

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 12 z 27Strony:  <=  <-  10  11  12  13  14  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024