FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
28-01-19 20:21  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
REMIK   

Świetna robota z przyjemnością tutaj zaglądam.

 
29-01-19 09:21  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
El Comandante 
moderator




Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 12
 

Świetna robota i jak to koledzy przede mną zauważyli, fajna relacja i bardzo dobre zdjęcia.

--
>> El Comandante - dla znajomych Renia <<
GEKOn

 
29-01-19 15:32  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Dziękuję.

Mariaszek - mam podobne wrażenia, co do tego modelu - niby prosty z niewielką ilością elementów, ale w miarę dodawania detali robi się coraz ciekawszy. Jak dojdą łodzie, olinowanie i relingi, to efekt będzie interesujący.

Łodzie z tego opracowania klei mi się przyjemnie i proponowana przez autora metoda wykonania bardzo mi odpowiada.
Dorobiłem jeszcze welbota i prototypowe wiosła:



--

 
30-01-19 10:36  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Senkan 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Congratulations with your model, it is very clean build !!!

 
01-02-19 16:21  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Thank you!

Ostatnie dwie łodzie zrobione:



--

 
01-02-19 16:44  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Ponury 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

No ładnie

 
03-02-19 19:25  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Pierwsza partia lekkiej artylerii - podobno kalibru 87mm:





Z uzbrojenia pozostały do wykonania działka rewolwerowe i tajny oręż Odina.

--

 
19-08-19 17:43  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Po dłuższej przerwie trochę do przodu i... do góry.

Dorobiłem resztę schodów, a na burtach pokrywy furt działowych i okapniki nad nimi. Zrobiłem też maszty - opracowanie umożliwia zrobienie ich z papieru i może pokusiłbym się o takie ich wykonanie, ale wydrukowano je w poprzek włókien papieru, co uniemożliwiło ich estetyczne zwinięcie. Trzeba było sięgnąć po patyczki do szaszłyków i Dremela... Z marsami bojowymi związana była jedyna jak na razie większa korekta. Trzeba było obciąć po obwodzie ich platformy, gdyż ich osłony boczne były sporo za krótkie.

Teraz trzeba się wziąć za olinowanie...





--

 
20-08-19 12:47  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

Bonus:

Zamiast za linki zabrałem się za działka rewolwerowe. Opracowanie odwzorowuje lufy jako walec z nadrukiem, ale pokusiłem się o wykonanie ich z drutu. Zrobiło się je łatwiej niż się spodziewałem.

Luf jest sześć, a powinno być ich tylko pięć, ale w takiej liczbie łatwiej mi je było równo posklejać. Zresztą nikt się tego raczej nie doliczy.

Dodatkowo zmajstrowałem jedno całe "prototypowe" działko. To jeszcze tylko pozostała piątka...



--

 
22-08-19 22:00  Odp: [R] Odin - BM, 1:200
Mr.Tsing 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 17
 

I cały komplet "Gatlingów". Dwa bez podstawy wylądują na marsach bojowych.



--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024